שתף קטע נבחר

חם, מזיע ויורד נמוך

מיוחד לקיץ, במיוחד בטמפרטורות גבוהות : סקס, האמא של החום הגדול

אדם מגיע לפסיכו-סקסולוג. הרופא מציג דף נייר ועליו מרובע שחור. שואל הרופא: "מה אתה רואה?". עונה הגבר: "זה בית חשוך בתוך הבית מיטה זוגית גדולה ועליה זוג מזדיין".
הרופא מראה לו דף אחר, עליו ריבוע גדול שחור ובמרכזו ריבוע לבן קטן ושואל: "מה אתה רואה?". עונה הגבר: "זה בית שלא כיבו את האור בתוך הבית מיטה זוגית גדולה ועליה זוג מזדיין".
הרופא מראה לו דף אחר, עליו ריבוע שחור ובמרכזו עיגול שחור ושואל: "מה אתה רואה?". עונה הגבר: "באופק נמצא סלע גדול מאחוריו פרוסה שמיכה ועליה שוכב זוג ומזדיין".
הרופא מראה לו עוד דף, עליו פסים לבן שחור לבן שחור ושואל: "ועכשיו, מה אתה רואה?". עונה הגבר: "זה הים והגלים מאחורי הגל השלישי יש סירה קטנה בה שוכב לו זוג ומזדיין".
מסתכל הרופא בגבר ואומר לו: "אתה יודע שאתה מניאק?". עונה הגבר: "אני!? ושל מי כל התמונות האלה!?"

***************

בעל ואישה שחיו בכפר הלכו יום אחד לתצוגת שוורים. האישה רואה שור שעליו תלוי שלט - "שור זה הזדווג השנה 50 פעם". "50 פעם", היא אומרת לבעלה, "היית יכול ללמוד ממנו משהו!"
הם ממשיכים להסתובב בתצוגה, ורואים שור אחד שעליו שלט - "שור זה הזדווג השנה 100 פעם". "זה כבר יוצא כמעט פעמיים בשבוע", אומרת האישה בקנאה, "היית יכול ללמוד מזה משהו".
הם ממשיכים להסתובב, ונתקלים בשור ענקי שעליו שלט - "שור זה הזדווג 365 פעם השנה". "לא יאמן, זה יוצא זיון כל יום", אומרת האישה, "הייתי מאוד רוצה שתלמד ממנו".
"בסדר", אומר הבעל בעצבים, "עכשיו תשאלי אותו אם הוא עשה את זה כל פעם עם אותה פרה".

**************
כומר ותיק יצא מתא הוידויים וביקש מכומר חדש להחליף אותו. הכומר החדש אמר שאיננו יודע מה לעשות, הוא אף פעם לא ישב בתא הוידויים. הכומר הוותיק הסביר לו שכיום העסק פשוט ביותר: יש רשימה ממוחשבת של עבירות, ולצידן הקנס שצריך לשלם לקופת הכנסייה על מנת לכפר על העוון.
נכנסה אישה ואמרה: "אבי, חטאתי, בגדתי בבעלי".
הסתכל הכומר ברשימה באות ב' ואמר לה: "שלמי עשרים לדולר קופת הכנסייה ועוונך יכופר". שילמה האישה ויצאה.
נכנסה עוד אישה ואמרה שחטאה בכך שבלילה חלמה על שכן. הכומר הסתכל באות א', אל תחמוד ואמר לה לשלם 15 דולר ועוונה יכופר.
הכומר היה ממש מבסוט מעצמו, כשנכנסה עוד אישה ואמרה: "חטאתי, אבי, מצצתי לדוור". הכומר חיפש במ' וגם בד', ולא מצא כלום. ביקש ממנה להמתין רגע, יצא מתא הוידויים ותפס את נער המקהלה הראשון שנקלע לדרכו. "תגיד", שאל אותו, "מה נותן הכומר הזה שעובד כאן קבוע על מציצה?".
"שני וופלים", השיב הנער.


(שלח: אורי כץ)

***************
שוטר עוצר נהג על מהירות מופרזת ואומר לו: "אני אוותר לך על הדו"ח אם תענה לי על 2 שאלות". אומר הנהג: "מתאים". אומר השוטר: "אתה נוסע בלילה ומאחוריך 2 אורות מתקרבים. מה זה?". אומר הנהג: "מכונית". משיב השוטר: "כן, אבל איזו? הונדה,סוברו,אודי?". משיב הנהג: "וואלה לא יודע". אומר השוטר: "נשאל אותך עוד אחת. אתה נוסע בלילה ומאחוריך אור אחד מתקרב, מה זה?". עונה הנהג: "אופנוע". אומר השוטר: "כן, אבל איזה סוג? הונדה, ימאהה, סוזוקי?". משיב הנהג: "וואלה, לא יודע". השוטר מתחיל לרשום את הדו"ח והנהג אומר לו: "תן לי לשאול אותך שאלה ואם תענה נכון תן לי קנס פי 2, ואם לא ותר לי". אומר השוטר: "מתאים". אומר הנהג:"אתה נוסע בלילה ברחוב בן-יהודה בת"א, ואתה רואה אישה עם גרבוני רשת, מיני ושיער מחומצן, מה זה?". אומר השוטר: "מה זאת אומרת מה זה, זאת זונה". עונה הנהג: "כן, אבל מי? אמא שלך, אחותך, סבתא שלך?..."


(שלח: ירון) תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים