שתף קטע נבחר

שרון-נתניהו: עכשיו רבים על מנכ"ל הליכוד

העתירה שהגיש יו"ר סיעת הליכוד בעכו נגד מינוי המנכ"ל ברמי מהווה את המשך מלחמת המחנות שרון - נתניהו בליכוד. מחנה נתניהו זועם על פסילת מינויו של ח"כ ארנס ליו"ר מזכירות התנועה

פירסום ראשון: המאבק בין אריאל שרון לבנימין נתניהו ממשיך להתגלגל בליכוד - והפעם הוא מערב את מנכ"ל התנועה.
לבית הדין של הליכוד הוגשה עתירה כנגד מנכ"ל הליכוד אריק ברמי, שטוענת כי מינויו למנכ"ל התנועה אינו חוקי, למרות שנכנס לתפקידו במאי 2001. העתירה הוגשה לאור קביעת בית הדין לאחרונה, כי הרכב מזכירות הליכוד שבחרה את ברמי – איננו בהתאם לתקנון ומונה מספר חברים גדול מהמותר.
מדובר בפרק חדש במאבק בין מחנות שרון ונתניהו: בית הדין של הליכוד היכה בהלם את מחנה נתניהו כאשר פסל את מינויו של ח"כ משה ארנס ליושב ראש מזכירות הליכוד. בהחלטת בית הדין של התנועה נקבע, כי בחירת ארנס ליו"ר אינה תקפה משום שהרכב המזכירות היה טעות ויש לערוך את הבחירות מחדש.
כעת מבקש מחנה נתניהו להשתמש בפסיקת בית הדין כנגד מנכ"ל הליכוד אריק ברמי, איש אמונו של ראש הממשלה ויו"ר התנועה אריאל שרון. את העתירה הגיש חבר הליכוד דוד בר לב. "בית הדין פסל לפני מספר שבועות את מינוי של משה ארנס ליושב ראש המזכירות", מסביר בר לב, יו"ר סיעת הליכוד בעכו. "המינוי נפסל משום שהרכב המזכירות לא היה בהתאם לתקנון. מכאן שכל החלטות המזכירות עוד מ-97 הן בטלות ולכן הגשתי את העתירה".
מגיש העתירה דוד בר לב הוא יריב פוליטי של המנכ"ל ברמי. השניים התמודדו על ראשות סניף הליכוד בעכו בעבר ובהתמודדות זו ניצח ברמי.
במזכירות בית הדין של הליכוד אישרו כי הוגשה עתירה בעניין. מנכ"ל הליכוד ברמי מסר בתגובה, כי "אל לשכוח שאני נבחרתי פה אחד. לליכוד יש בית דין והוא יגיד את דברו".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים