שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  בהוראת שרון בוטלה פגישת ווהבה עם פארוק קאדומי
  מנכ"ל המשרד לשיתוף פעולה אזורי התכוון להיפגש עם ראש המחלקה המדינית של אש"ף במהלך ועידת יוהנסבורג. גורמים בלשכת רה"מ: "קאדומי הוביל את תוכנית השלבים נגד ישראל"

  ראש הממשלה אריאל שרון הורה היום (ד') למג'אלי ווהבה, מנכ"ל המשרד לשיתוף פעולה אזורי, שלא להיפגש ביוהנסבורג עם פארוק קאדומי, ראש המחלקה המדינית של אש"ף, המתנגד להסכמי אוסלו.
  הבוקר נפגשו השניים במסגרת ועידת יוהנסבורג, לחצו זה את ידו של זה, ודיברו על אפשרות של פגישה ביניהם בשלב מאוחר יותר במהלך הוועידה.
  גורמים בלשכת ראש הממשלה אמרו ל-ynet: "יש לזכור מי הוא בדיוק פארוק קאדומי. מדובר באחד ממובילי מסע ההסתה הפלסטיני נגד ישראל בעולם. מי שהוביל את 'תכנית השלבים' בחו"ל, אשר חושב שערפאת אינו מספיק רציני, ולכן, אם קאדומי הוא כדין ערפאת, אין מניעה שיתקיימו פגישות מקצועיות בין הישראלים לפלסטינים בנושאי איכות סביבה, אך אין שום הצדקה לפגישה פוליטית בין אחד ממובילי מסע הטרור, האלימות וההסתה בישראל בעולם לבין גורם ישראלי.
  מהרשות הפלסטינית, אגב, נמסר ל-ynet כי נציג אש"ף בדרום אפריקה, סלמאן אל-הרפי, מכחיש כי דובר על פגישה בין קאדומי למג'לי. לדבריו, ביקש מג'לי לארגן את הפגישה, אולם נענה בשלילה על ידי הפלסטינים.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים