שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  רשמית: הכח ר"ג בארצית, צפרירים במקומה בלאומית
  למרות ארכה שניתנה לה, לא הצליחה הכח רמת גן להעביר את תקציב העונה הבאה ברשות לבקרת תקציבים והיא תשחק בליגה הארצית. מנכ"ל הכח: "בבקרה לא מתייחסים לכל הקבוצות באופן שווה"

  הכח רמת גן, אשר הצליחה בעונה האחרונה לשרוד במאבקי התחתית בליגה הלאומית, הורדה היום רשמית (ה') לליגה הארצית, לאחר שלא הצליחה להעביר את תקציב הקבוצה לעונה הבאה. במקומה תשחק בלאומית צפרירים חולון.
  רמת גן ניסתה בשבועות האחרונים לגייס כספים כדי לשרוד בלאומית לאחר שקיבלה התראה מהרשות לבקרת תקציבים, אך לא הצליחה להעמיד תקציב מינימלי בסך תשעה מיליון שקלים. בבקרה הוחלט כבר לפני שבועיים, יחד עם ההתאחדות לכדורגל, שלא לאשר את תקציב הקבוצה, אולם ראשיה פנו לבית הדין העליון של ההתאחדות, אשר העניק להם ארכה של מספר ימים להעמיד את הבטוחות לתקציב, אותן דורשת הבקרה.
  הקבוצה, כאמור, לא הצליחה לגייס את הכספים והיום נגזר דינה לרדת ליגה. יו"ר בקרת התקציבים, יאיר רבינוביץ', אמר ל-ynet: "היום הוחלט סופית שצפרירים חולון מחליפה את הכח רמת גן. אין להם כבר אפשרות לערער על כך. ניתנה להם ארכה והם לא עמדו בה".
  מנכ"ל הכח, אייל דהן, אמר לאחר החלטת הבקרה: "ניסינו לעשות כל מה שיכולנו, אבל לא הצלחנו להעמיד את הערבויות המתאימות. נשחק בכל ליגה שיגידו לנו, גם אם זו הליגה השלישית. בנוסף, אני יכול לומר שגם ההתאחדות וגם הרשות לבקרה לא מתייחסים לכל הקבוצות באותה הצורה".
  במהלך השבוע ניסו אנשי הכח רמת גן, ללא הצלחה, למכור את מיתחם איצטדיון 'וינטר' לקבלן גדול, על מנת לכסות את חובות המועדון ולגייס כספים לעונה הקרובה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דודו פריד
  הכח רמת גן. הסגולים יורדים לארצית
  צילום: דודו פריד
  מומלצים