שתף קטע נבחר

להפסיק עם הגפילטע, מצנע על הקו

אלפי ישראלים קיבלו באמצע החג שיחת טלפון מפתיעה. מטה מצנע מגייס תומכים, דווקא בראש השנה. מטה מצנע: זו תקלה, מצטערים

פרסום ראשון: מנוחת ראש השנה הופרעה במהלך החג בכאלפיים בתי אב בישראל. הסיבה, קמפיין הבחירות של מצנע, שנציגיו טילפנו דווקא בחג, כדי לגייס תומכים.
רחל, אחת המוטרדות, מספרת ל-ynet: "אתמול אחר הצהריים, יום ב' של ראש השנה, בשעה 17:00 לערך, החריד את שלוות החג בביתנו, בית של משפחה דתית לאומית, צלצול טלפון טורדני ומפתיע. בשניות הראשונות עברו במוחות כל בני המשפחה מחשבות ודאגות בדבר זהות המתקשר ומטרת ההתקשרות - החל מהודעה מן הצבא בדבר גיוס פתאומי וכלה בדאגה לבני משפחה מבוגרים וכדומה".
המשפחה בדקה לאחר צאת החג את הטלפון. "נחרדנו לגלות כי הושארה הודעה בתא הקולי. מה רבתה תדהמתנו לגלות כי ההודעה היתה ממטה הבחירות של המועמד לראשות מפלגת העבודה - עמרם מצנע. היתכן?! האמנם?! עד אנה תגיע חוסר הרגישות ועזות המצח? הישמע כדבר הזה כי במדינה יהודית לא יוכלו תושביה היהודיים לחגוג את חג ראש השנה בשלווה ובשקט? נראה כי מי שמייעד עצמו להיות ראש הממשלה הבא של מדינת ישראל על כל אזרחיה מכל סוג שהוא ראוי לו שיתחשב גם ברגשות הציבור הדתי במדינה", זעמה רחל.
ממטה מצנע נמסר בתגובה כי הם מתנצלים על התקלה במערכת השיחות האוטומטיות. דוברו של עמרם מצנע מסר כי בחברה המספקת שירותי טלמרקטינג למטה הבחירות אירעה תקלה וכ-2000 שיחות יצאו בטעות לפועל במהלך החג. "איננו אחראים לתקלה שאירעה בחברה זו, אך אנו מתנצלים בפני כל מי שנגרמה לו אי נעימות בשל כך".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אופירה יוחנן וולק
עוד טעות. מצנע
צילום: אופירה יוחנן וולק
מומלצים