שתף קטע נבחר

NBA: פול גאסטון מכר חלקו בבוסטון סלטיקס

הבעלים הוותיק של הבוסטון סלטיקס מכר את שליטתו בקבוצה למשקיעים מקומיים בתמורה ל-360 מיליון דולר. "הבעלים האמיתיים הם תושבי בוסטון ואוהדי הכדורסל" אמר אחד מהמשקיעים

לפנות בוקר (ש') הודיע במפתיע הבעלים של הבוסטון סלטיקס, פול גאסטון, כי הוא מוותר על חלקו ב-48 אחוזים ממניות הקבוצה והעביר אותה לשליטתה של קבוצת משקיעים מקומית. זאת אחרי עשר שנים בהן שימש כבעלים של הסלטיקס.
360 מיליון הדולר שהציעו לו אנשי העסקים המקומיים, וויסליף ואירווינג גרוסבק וסטיבן פאליוקה, העבירו לידיהם את השליטה על הקבוצה המפוארת. העיסקה אמורה לקבל את אישור הנהלת ליגת ה-NBA במהלך השבוע ואז תיכנס לתוקפה.
"אנחנו מאושרים שהגענו להסכם הזה, אבל אנחנו מבינים שאף אחד לא באמת מחזיק בבעלות על הסלטיקס, חוץ מאזרחי בוסטון ואוהדי הכדורסל שלה" אמר וויסליף גרוסבק בהודעה מטעמו. "כתושבים ותיקים של בוסטון וכאוהדי הסלטיקס, המטרה שלנו היא לבנות על ההצלחה שכבר הושגה על ידי ההנהלה החזקה של הקבוצה, צוות המאמנים והשחקנים. אנחנו צופים קדימה למעורבות באחת הקבוצות הגדולות אי פעם".
פול גאסטון שירש את הבעלות בקבוצה מאביו דונלד אמר: "אי אפשר לתזמן את האירועים הגדולים בחייך. זהו יום מרגש בשבילי ולמשפחתי וזה לא משהו שלקחנו בקלות בשבועות האחרונים".


לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
אנטואן ווקר (משמאל) ופול פירס. בוסים חדשים
צילום: איי פי
מומלצים