שתף קטע נבחר

אדוני הרב, יש סוכר?

פרסום ראשון: רוצים להיות שכנים של הרב עובדיה יוסף, מנהיגה הרוחני של ש"ס? הלהיט הגדול של שוק הדירות החרדי בימים אלה היא דירה הנמצאת מתחת לדירתו של הרב. הכינו מזומנים מראש

זהו הלהיט הגדול בשוק הנדל"ן הש"סניקי: למכירה דירה מתחת לדירתו של הרב עובדיה יוסף, בשכונה החרדית הר נוף בירושלים.
המחיר הנדרש: 350 אלף דולר. הדירה היא בקומת הכניסה של הבניין, יש בה חמישה חדרים, שתי מרפסות גדולות, דוד שמש, מזגן ואופציה להרחבה.
בעלי הדירה סיפרו ל-ynet כי מאז שהעמידו את הדירה "המבוקשת" למכירה, הם זוכים לפניות רבות של פעילי ש"ס המעוניינים להתגורר במקום. נמסר כי בין המתעניינים בדירה, יו"ר ש"ס, השר אלי ישי, המתגורר לא הרחק.
לקונים מובטח בית כנסת צמוד, השוכן בביתו של הרב עובדיה יוסף, ביקורי אח"מים מתוקשרים, הפגנות בעד ונגד ומבט קרוב על אחד ממרכזי העצבים של הפוליטיקה החרדית.
בנוסף, הם ייהנו משירותי האבטחה של החברה הפרטית, שנשכרה על ידי ש"ס לשמור על בטחונו של הרב. הבית מוקף במצלמות, העוקבות אחר המתרחש ברחוב. בין השכנים - הרב דוד יוסף, בנו של הרב עובדיה שמתגורר בבניין הסמוך, ואריה דרעי אשר מתגורר מעברו השני של הרחוב במרחק בניינים ספורים.
אם יחליט הרוכש הפוטנציאלי לטייל מעט רחוק יותר, יוכל לבקר את השר אלי סוויסה ובכירים נוספים המתגוררים לא הרחק.
הרב עובדיה עצמו מתגורר בקומה הראשונה של הבניין, בשתי דירות שצורפו לדירה אחת, יחד עמו מתגוררים בנו, הרב משה יוסף, רעייתו יהודית ושבעת ילדיהם. בדירה המורחבת נבנה בית כנסת, חדר לימוד ושוכנת בו ספרייתו התורנית של הרב עובדיה יוסף הכוללת בסביבות 50 אלף ספרים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השכן מלמעלה. הרב עובדיה
צילום: דלית שחם
השכן ממול. דרעי
צילום: דלית שחם
מומלצים