שתף קטע נבחר

מצנע יחקר במשטרה בעניין התרומות הלא חוקיות

אתמול נחקרו בפרשה שניים ממקורביו של מצנע. ראש אגף החקירות הורה לסיים את החקירה לפני מועד הפריימריז בעבודה. דוברו של מצנע: מברכים על החקירה

ראש עיריית חיפה, עמרם מצנע, צפוי להחקר בימים הקרובים ביחידה הארצית לחקירות הונאה. חוקרי המשטרה מבקשים לקבל את גרסתו של מצנע לפרשת התרומות הלא חוקיות שניסה להעביר למטהו, פעיל הימין, אביעד ויסולי. חקירת המשטרה נפתחה בעקבות תלונות שהוגשו על ידי מצנע ועל ידי ויסולי, שטען כי מטהו של מצנע עבר על חוק הבחירות.
אתמול (ד') נחקרו במשטרה שניים מתומכיו של מצנע, ישראל בן שלום ומנכ"ל קרן חיפה, דני נוימן ומסרו את גרסותיהם לפרשה.
גורמים במשטרה העריכו כי חקירתו של מצנע לא צפוייה להיערך זמן רב שכן לא מדובר בחקירה מסועפת ורוב פרטיה ידועים. ראש אגף החקירות המשטרה, ניצב משה מזרחי, הורה לסיים את החקירה לפני מועד הפריימריז במפלגת העבודה שיערכו באמצע חודש נובמבר.
און לוי, דוברו של עמרם מצנע, אמר בתגובה לידיעה כי "מטה מצנע מברך על החלטת המשטרה לפתוח בחקירת פרשת ה"עוקץ".

ויסולי מעביר את הצ'קים לעיני המצלמות

תזכורת: לפני כשבועיים כינס מצנע, המתמודד על ראשות העבודה, מסיבת עיתונאים בה טען כי נפל קורבן ל"תרגיל עוקץ" מגורם שניסה להפליל את מטה הבחירות שלו. מצנע סיפר כי אדם שהציג עצמו כאבי כץ מסר לידיו של דני נוימן, מנכ"ל קרן חיפה, שתי המחאות על סך 7000 דולר והמחאה על סך 6000 דולר. ההמחאות לא הופקדו בחשבונו של מצנע.
הפגישה תועדה על ידי פעיל הימין אביעד ויסולי ושודרה בחדשות ערוץ 2. ויסולי טען בתגובה כי פעל ממניעים עניניים כדי להוכיח שמצנע עובר על חוקי הבחירות.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: צביקה טישלר
מצנע. מברך על חקירת המשטרה
צילום: צביקה טישלר
אחד הצ'קים שנמסרו
צילום: ערוץ 2
מומלצים