שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  עונש הרחקה על תנאי לשום, אם יורשע

  בדיון שנערך היום בהתאחדות בנוכחות ראשי הבקרה התקציבית נקבע עונשו של מאמנה לשעבר של הפועל כ"ס, במידה ויורשע בעריכת חוזה כפול עם הקבוצה. הדיין, חיים אלחדיף: "זו הצעה נדיבה מצד הבקרה". שום: "אני מוכן לקבל את זה ולגמור עם העניין"

  ועדת המשמעת של ההתאחדות לכדורגל החליטה לדחות היום (ד') את הדיון בעניין טענותיה של הבקרה התקציבית, לפיה ערכה הפועל כפר סבא חוזה כפול עם מאמנה לשעבר, יצחק שום.
  בדיון שנערך בנוכחות ראשי הבקרה התקציבית ושום, הוסכם על הצדדים כי במידה והמאמן יורשע, יהיה עונשו הרחקה וקנס על תנאי למשך שנתיים. גובה הקנס ומשך ההרחקה עדיין לא נקבעו.
  הדיין חיים אלחדיף, ציין כי מדובר בעונש קל באופן יחסי. אלחדיף: "זו הצעה נדיבה מצד הבקרה". שום עצמו טען כי יעשה הכל כדי לסיים את הפרשה. "אני מוכן לקבל עונש על תנאי כי זה אומר שיותר לא אגיע לכאן. לאחר הדיון בשבוע שעבר לא ישנתי שני לילות. לא האמנתי כמה נמוך אפשר לרדת".
  מלבד ראשי הבקרה ושום נכחו בדיון גם הבעלים של כפר סבא, אלי טביב ונציגו, גבי קצרא. קצרא ביקש שהוועדה לא תשפוט אותו על עבירות שבוצעו לאחר כניסתו של אלי טביב לתפקיד הבעלים, וזאת מכיון שאינו נושא בשום תפקיד רשמי בכפר סבא.
  "אין לי שום מעמד פורמלי כזה או אחר בקבוצת הפועל כפר-סבא. בהיעדר כל תפקיד אינני נתון לשיפוט של ההתאחדות לכדורגל. ברור לי שלאור הצהרה זו אין לי סמכות להופיע במשרדי ההתאחדות תחת קבוצה כל שהיא או שחקן כל שהוא. אם אחליט פעם להיות בעל תפקיד, אצטרך להשיב לאשמה", הצהיר. עם זאת, ניאות קצרא לעמוד לדין על עבירות שביצע לכאורה, בתקופה שבה היה חבר הנהלה ובעל זכות חתימה בקבוצה.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים