שתף קטע נבחר

המשטרה מאשרת: הצלף הסדרתי פעל שוב

איש עסקים נרצח בירייה בודדת בתחנת דלק בווירג'יניה. הבדיקות הבאליסטיות אישרו שמדובר בירי של הצלף הסדרתי. החוקרים פירסמו תמונות של משאית לבנה שמשמשת את הרוצח. רשויות ארה"ב: חצי מיליון דולר למי שילכוד את הצלף

הצלף הסדרתי פעל שוב: מבדיקות באליסטיות עולה כי איש העסקים שנורה שלשום (ו') למוות בתחנת דלק במחוז ספוטסילבניה בווירגי'ניה, נפגע מאותו נשק שהופעל במקרי הירי הקודמים בוושינגטון. זהו הקורבן השמיני של הצלף, שפצע עד כה גם שני בני אדם נוספים.
בעקבות הרצח הוזעקו כוחות גדולים של משטרה למקום ופתחו במצוד אחר היורה. מחסומים הוקמו בכבישים הסמוכים, בסריקות אחר משאית לבנה, לאחר שעדי ראייה תיארו רכב כזה מתרחק מזירת האירוע.
עובד בתחנת דלק סמוכה לזירת הרצח העיד כי שמע ירייה אחת וראה טנדר לבן בתחנת הדלק "אקסון". השריף המחוזי רונלד נייט אמר כי השוטרים עצרו מספר טנדרים לבנים בכביש 95, בעקבות דיווחים על טנדר כזה שהתנגש במספר מכוניות בכביש, ככל הנראה בניסיון להימלט. גם בחלק ממקרי הרצח הקודמים של הצלף הסדרתי, נראה במקום טנדר לבן.
בתוך כך פירסמו הלילה (שבת) החוקרים תמונות רפרודוקציה של משאית לבנה שככל הנראה משמשת את הצלף. התמונות מתבססות על עדותיהם של ארבעה עדי ראיה שראו את הרכב נמלט לאחר הירי.
בימים האחרונים צופים חוקרי המשטרה בקלטות לצורך אבטחה שצולמו בחלק מזירות הרצח הקודמות, כולן מקומות ציבוריים. אדם שתוחקר על ידי המשטרה אמר שהשוטרים ניסו להשוות בין פניו לתמונה שהיתה בידם. "הם חשבו שאני הצלף", אמר הוברט אפס, בן 36, שאמר כי שהה במלון סמוך לזירת הירי בווירג'יניה. אפס אמר כי החוקרים אמרו לו שהתמונה הורדה מתוך סרט וידיאו שצולם ליד אחת מזירות הירי הקודמות. במשטרה סירבו לאשר שיש בידם תמונה כזו.
בעקבות האירוע הודיעו רשויות ארה"ב כי העלו ל-500 אלף דולר את הפרס למי שיתפוס את הצלף.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
בודקים קלטות אבטחה. אחת מזירות הרצח הקודמות
צילום: רויטרס
מומלצים