שתף קטע נבחר

עמרי שרון ופנינה רוזנבלום נבחרו למרכז הליכוד

תוצאות הבחירות הפנימיות בליכוד שפורסמו בלילה מצביעות גם על מהפך לטובת מחנה שרון בסניף הליכוד ברמת גן, שנחשב עד כה למעוזו של בנימין נתניהו

עמרי שרון, בנו של ראש הממשלה ואשת העסקים פנינה רוזנבלום נמנים על חברי הליכוד שנבחרו לרשימת התנועה - כך עולה מתוצאות הבחירות הפנימיות שהחלו להתפרסם הלילה (ג').
יו"ר ועדת הבחירות של הליכוד, השופט אורי שטרוזמן, החליט להתחיל כבר הלילה לפרסם את תוצאות הבחירות הפנימיות בליכוד למועצות הסניפים ולמרכז המפלגה. חברי המפלגה הגיעו מאז חצות אל גני התערוכה בתל אביב, כדי לברר תוצאות אלו. בשש בערב יפורסמו תוצאות ההצבעה בסניפי הליכוד באשקלון ובחולון, לאחר בדיקה נוספת.
מבדיקת התוצאות הראשונות, עולה כי שרון הבן זכה להצלחה בבחירות למועצת סניף הליכוד באשדוד, למרות שמועות שהופצו על כשלון כביכול. עם זאת, עדיין לא ברור אם בכוונתו לנצל את המקפצה הזו לשם זינוק למירוץ אפשרי לרשימת הליכוד לכנסת.
אשת העסקים פנינה רוזנבלום הצליחה אף היא להפוך לחברת מרכז הליכוד, לאחר שדורגה שלישית בסניף ברמת גן עם 2,982 קולות.
מחנה שרון וסילבן שלום הצליח לעשות מהפך בסניף הליכוד ברמת גן, שנחשב עד כה למעוזו של בנימין נתניהו. למרות מאמציו של ראש העיר, צבי בר, מחנה שרון-שלום הכניס חברים רבים יותר לסניף ולמרכז המפלגה ממחנה נתניהו.
היום יתקיים סיבוב הצבעה שני לוועידת הליכוד בסניף ירושלים ובעוד מספר מקומות ברחבי הארץ, בשל אי סדרים ומהומות שהיו בשבוע שעבר. הקלפיות יפתחו ב- 10 בבוקר ויינעלו ב-22:00.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חיים זיו
בדרך למרכז. עמרי שרון
צילום: חיים זיו
בדרך לכנסת?
מומלצים