שתף קטע נבחר

WNBA: ניצחון למיניסוטה בשנייה האחרונה

הלינקס ניצחו 57:60 בהארכה את קליבלנד. זה היה הפסדם הרביעי של הרוקטס בחמשת המשחקים האחרונים

מינסיוטה לינקס השיגה אמש ניצחון חוץ דרמטי בקליבלנד 57:60 לאחר קליעה לשלוש נקודות בשנייה האחרונה של ההארכה. קטי סמית' היתה זו שקיבלה את הזריקה האחרונה, ולמרות שלא הצליחה לקלוע אף נקודה מאז המחצית הראשונה, בזריקה המכרעת היא ידעה לדייק. "זו היתה הזריקה החופשית ביותר שלקחתי כל הערב", אמרה סמית' בסיום. היא סיימה את הערב עם 13 נקודות, והיתה בכך לאחת משתי השחקניות היחידות במינסוטה שקלעו במספרים כפולים אתמול, יחד עם הגארדית בטי לנוקס, שהוסיפה עבור הלינקס 28 נקודות. לנוקס קלעה 11 מ-19 מהשדה וקבעה בכך שיא קריירה בנקודות למשחק.
בסיום המחצית הראשונה הובילו הרוקרס 50:53, 3:15 דקות לסיום, אולם 41 שניות לסיום, החזירה לנוקס בשלשה (החמישית שלה במשחק), כדי להשוות ל-53:53 ולשמור את הלינקס במשחק. קטי סמית' חטפה את הכדור ונתנה הזדמנות למינסוטה לגמור עניין אך לנוקס איבדה את הכדור תוך כדי כדרור, שבע שניות מהסיום. אן ווטרס החטיאה את הזריקה האחרונה ושלחה את הקבוצות להארכה.
השלשה של סמית' בסיום ההארכה, השלימה ריצה של 6-0, לאחר שאווה נמקובה מקליבלנד קבעה 54:57 כשנותרו 3:32 דקות. אנדריאה לויד-קורי השוותה מהקו ל-57:57 כשנותרו 1:26 דקות לסיום, הרוקרס עוד הספיקו לזכות בשני כדורים חוזרים במהלך הדקה הבאה, אך החטאות של ראשיה בראון, הסנטרית של קליבלנד, ושל אן ווטרס השאירו את השוויון בעינו, עד לשלשה של סמית'.
הקלעיות הבולטות בקליבלנד אתמול היו אנה נמקובה עם 15 נקודות, בראון עם 13 נקודות ומרלקיה ג'ונס עם 12. ההפסד אתמול היה הרביעי של הרוקרס בחמשת המשחקים האחרונים, אחרי שכבר השיגו חמישה נצחונות רצופים. עם זאת, הם עדיין ממוקמים במקום הראשון בבית המזרחי. מיניסוטה נמצאת במקום החמישי בבית המערבי.

לפנייה לכתב/ת
מומלצים