שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בלם הפועל פ"ת יבקש מהקב"ן להשתחרר מצה"ל
  יוני רוזנפלד נמנה על קבוצת כדורגלנים אשר נשלל מהם תקן 'ספורטאי פעיל', וכדי להמשיך בקריירה הספורטיבית הם פונים לקב"ן לקבלת שחרור משירות צבאי

  בלמה הצעיר של הפועל פתח תקווה, יוני רוזנפלד, מתכוון לגשת מחר (ב') לקב"ן הבסיס בו הוא משרת, ולהודיע לו כי בכוונתו להשתחרר מהצבא, זאת לאחר שקיבל הודעה כי תקן ה'ספורטאי פעיל', אשר איפשר לו לשרת במשך שנה ושמונה חודשים קרוב לבית, נשלל ממנו וכתוצאה מכך עליו להתגייס ליחידה קרבית.
  כזכור, לפני מספר שבועות נחשף ב-ynet כי צה"ל שלל מ-20 כדורגלנים את התקן של 'ספורטאי פעיל' לאחר תקופת שירות ממושכת. אותם כדורגלנים הודיעו כי יפנו (חלקם כבר עשה זאת) לקב"ן כדי להשתחרר מצה"ל על מנת שיוכלו להמשיך בקריירה הספורטיבית שלהם.
  רוזנפלד הוא השחקן השני בהפועל פתח תקווה, בנוסף לתומר עזרן, אשר מתכוון להשתחרר מהצבא על אף שהוא מודע לכך שהדבר יכול להוות עבורו בעיה בעתיד, בכל הנוגע לזימון לנבחרות ישראל. בעבר השתייך רוזפלנד לנבחרת הנוער ועל כן זכאי היה לתקן של ספורטאי מצטיין.
  רוזנפלד: "לא נשארה לי ברירה. זו או לוותר על כדורגל או על השירות בצבא. בכדורגל אני נמצא מגיל 0 כך שאיאלץ להשתחרר מהצבא אחרי שנה ו-8 חודשי שירות".
  ראשי הקבוצה מנסים לסייע לרוזנפלד, שכבר מחר, על פי דרישות הצבא, אמור להתגייס מחדש ליחידה קרבית.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: שאול גולן
  גיוס בבקו"ם (למצולמים אין קשר לכתבה)
  צילום: שאול גולן
  מומלצים