שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  רשם העמותות: גברי לא ישתכר יותר מ-90 אלף ש'
  עמירם בוגאט, רשם העמותות, אינו מתכוון לשנות את החלטתו ויאשר ללוי את תקרת השכר המגיעה ליו"ר עמותה. גורם בהתאחדות: "כנראה שבוגאט מפחד מתקדימים"

  רשם העמותות, עמירם בוגאט, אינו מתכוון לשנות את החלטתו, לפיה לא יוכל יו"ר ההתאחדות לכדורגל, גברי לוי, לקבל שכר הגבוה מ-90 אלף שקל לשנה, כולל הטבות. "החלטתי לא לשנות את השכר שמגיע ליו"ר עמותה. כ-90 אלף שקל לשנה, כולל הוצאות", אמר בוגאט ל-ynet. לדבריו, ההחלטה מכוונת לאסיפה הכללית של ההתאחדות לכדורגל שאמורה להתכנס בחודש דצמבר ולאשר ללוי שכר של כ-20 שקל לחודש.
  למעשה, החלטתו של בוגאט מייתרת את הישיבה. ישיבת המליאה הקודמת, שנקטעה עקב חילוקי דעות סוערים בין חבריה, יכלה לאשר ללוי שכר בגובה שאותו מאשר רשם העמותות.
  כפי שפורסם לראשונה ב-ynet, לפני כשבועיים נפגש בוגאט עם אנשי ההתאחדות, ולוי היה נוכח בשתי פגישות לפחות. בהתאחדות ניסו להסביר לבוגאט כי לוי ראוי לשכר גבוה יותר. לוי עצמו ניסה לשכנע את בוגאט כי הוא ראוי לשכר גבוה יותר, אולם בוגאט טוען כי לא השתכנע: "אני יכול לאשר שהיו פגישות. לאחר הישיבה אחרונה לא השתכנעתי כי ראוי שאשנה את החלטתי. לכן ההחלטה בעינה עומדת: כל יו"ר של עמותה זכאי למשכורת של עד 90 אלף שקל, לפי חוק רשם העמותות".

  - האם יש כוונה לדון בהחלטה שנית או לשנות אותה?

  "נכון לעכשיו, לא מתוכננות עוד פגישות או שינויים"

  בכיר בהתאחדות אמר בתגובה:" כנראה שבוגאט מפחד מתקדים. אם גברי לוי יקבל העלאה, למה שראשי עמותות אחרות לא יבקשו גם הם?". בהתאחדות ינסו בימים שנותרו עד לאסיפה לשכנע את בוגאט שלוי ראוי לשכר גבוה יותר.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  יסתפק בפחות. גברי לוי
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  מומלצים