שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  קריית שמונה: מחזירים את התלבושת האחידה
  העירייה השתכנעה: המצב הנוכחי מקפח תלמידים שהוריהם לא יכולים לרכוש עבורם מותגים של האופנה האחרונה. בקרוב בעיר: מזון חינם למשפחות שמתקשות לגמור את החודש

  ראש עיריית קריית-שמונה, חיים ברביבאי, החליט לסייע לתושבי עירו שנתונים במצוקה. ברביבאי הודיע כי יקיים בקרוב מרכז חלוקת מזון למאות משפחות נזקקות שמתקשות לגמור את החודש. כל אחת ממשפחות אלה תקבל אחת לחודש סל בסיסי חינם, שיכלול בין היתר סוכר, קמח, ביצים, שמן וקופסאות שימורים.
  חלוקת המזון תמומן בידי העירייה ומכספי תרומות של יהודים תושבי פאריז. "החלטנו על חלוקת המזון בעקבות המצב הקשה שאליו נקלעו משפחות רבות בעיר, שבקושי מצליחות להתקיים", הסביר אמש ברביבאי.
  ראש העירייה אף החליט להיעתר לבקשתן של משפחות רבות בעיר – להחזיר את התלבושת האחידה לבתי-הספר. בשנים האחרונות הגיעו התלמידים ללימודים בבגדים לפי בחירתם, והדבר גרם לתחרות ברכשית ביגוד של חברות מובילות ואופנתיות.
  באחרונה פנו הורים רבים לברביבאי וטענו כי אין להם כסף לקנות את הבגדים עבור ילדיהם.
  הם הסבירו כי המצב הנוכחי מקפח תלמידים שהוריהם לא יכולים לרכוש עבורם מותגים של האופנה האחרונה. סוכם כי התלבושת האחידה תונהג מהיום בחטיבות-הביניים, ואחר-כך בקרב יתר תלמידי העיר. דובר העירייה, דורון שנפר, מסר כי העירייה תממן את רכישת התלבושת האחידה עבור משפחות נזקקות.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: שאול גולן
  העירייה תחלק סל בסיסי לחודש
  צילום: שאול גולן
  מומלצים