שתף קטע נבחר

שינוי: עשרות מחברי המרכז רוצים להיות ח"כים

על רקע הסקרים המחמיאים, רבים בתנועה חולמים על מקום בכנסת. אחד הח"כים של המפלגה: רבים יודעים שאין להם סיכוי ריאלי, אבל הם מתמודדים כדי להרוויח נקודות במקומות אחרים

הסקרים המחמיאים לשינוי, הצופים שהמפלגה תכפיל את כוחה בבחירות, כבר הביאו רבים בתנועה לנסות ולהגשים חלום: קרוב ל-80 מחברי מרכז המפלגה (המונה 165 חברים) עשויים להתמודד על מקום בכנסת. מלבדם עשויים להתמודד עוד עשרות פעילים נוספים.
בין השמות הבולטים המוזכרים כמועמדים אפשריים: עו"ד אילן שלגי, המכהן כיו"ר מזכירות התנועה, עו"ד אתי לבני, יו"ר פורום נשות שינוי, רוני בריזון, בעל חברת ייעוץ למערכות מידע ועו"ד מלי פולישוק-בלוך. ביום ראשון תכונס מועצת שינוי כדי להכריע באיזו שיטה ייבחרו חברי הכנסת.
אחד הח"כים בשינוי אמר כי "יש הרבה מאוד אנשים שהחליטו שהם רוצים לנסות להתמודד ברשימה. רובם חברי מועצת שינוי שהם אנשים פוליטיים שהודיעו על כוונתם להתמודד. רבים מהם יודעים שאין להם סיכוי ריאלי, אבל הם מוכנים להיות גם במקום ה-20 ברשימה, כדי שבעוד שנה, כשהם יתמודדו על תפקיד במועצת העיר שלהם, הם יוכלו לומר שהם היו מועמדים של שינוי לכנסת וככה לקחת חלק בהצלחה של המפלגה".
יו"ר המפלגה, ח"כ יוסף לפיד, אמר בתגובה: "זה מראה על ההצלחה הצפויה בבחירות הקרובות, אנחנו נהיה המפלגה השלישית בגודלה בכנסת".

השתתף בהכנת הידיעה: רמי חזות

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: טל כהן
יתמודד. אילן שלגי
צילום: טל כהן
צילום: טל כהן
תתמודד. אתי לבני
צילום: טל כהן
מומלצים