שתף קטע נבחר

נתניהו תוקף את שרון: "מה הקשר בין מסים לערפאת?"

בביקור באשדוד מתח נתניהו ביקורת על דברי שרון אתמול, על פיהם הסדר מדיני הוא הפתרון לבעיות הכלכליות. נתניהו תקף את ראש הממשלה ואמר: "אני מציע לא לחכות לערפאת אפילו עוד יום אחד. אין לנו זמן לחכות"

למרות החזית האחידה שהציגו אתמול שר החוץ בנימין נתניהו וראש הממשלה אריאל שרון, המתיחות ביניהם נמשכת: נתניהו תקף היום (ד') את ראש הממשלה אריאל שרון, לאחר שציטט את דבריו מאתמול בוועידת הליכוד, בעת פגישה עם נהגי מוניות באשדוד.
במסגרת סיורו באשדוד הגיע נתניהו לשוק, לקניון ולאחר מכן למפגש עם נהגי המוניות. בביקור בשוק זכה נתניהו ל"חוויה מתקנת", לאחר שבוועידת הליכוד אתמול, זכה שרון ליתרון בולט. בשוק התקבל נתניהו בחום, מלווה בקריאות שמחה וסוכריות.
בעת המפגש עם נהגי המוניות, אמר נתניהו כי ישראל נמצאת בסכנה של קריסה כלכלית, וכי הוא צריך את תמיכת הציבור כדי להציל את המשק. בהמשך ציטט את שרון, שאמר אתמול בנאומו, כי "'אם יהיה הסדר מדיני, זה יהיה הפתרון לבעיות הכלכלה'". נתניהו תקף את הדברים בחריפות ואמר: "אנחנו מחכים לזה כבר עשר שנים. אני מציע לא לחכות לערפאת אפילו עוד יום אחד. קודם כל, כשאהיה ראש ממשלה, אני אגרש אותו מכאן".
נתניהו זכה למחיאות כפיים על הדברים, והמשיך: "אם רוצים שיהיה סיכוי להסדר מדיני, צריך לסלק אותו. כי איתו שום דבר לא יקרה".
נתניהו המשיך לבקר את שרון. "עד שלא יהיה הסדר מדיני, אין לנו מה לעשות? למובטלים יש זמן לחכות? אין לנו את הזמן. מה המסים הגבוהים והנוראים האלה שמוטלים היום קשורים לערפאת? אין כל קשר".
בתגובה לדברי ערפאת ששודרו היום בכלי התקשורת, על פיהם, נתניהו לא יוכל לגרש אותו, אמר נתניהו ל-ynet: "הוא מדבר ואנחנו נעשה".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ערוץ 1
התקבל בחום. נתניהו
צילום: ערוץ 1
מומלצים