שתף קטע נבחר

עמרי שרון לפעילי הליכוד בדרום: אל תתמודד נגדי

פרסום ראשון: בנו של ראש הממשלה הודיע למספר פעילי ליכוד במחוז הדרום כי יתמודד על נציגות האיזור ברשימת הליכוד בכנסת. ביקש: "אל תרוצו נגדי ובמקום זאת תעזרו לי"

פרסום ראשון: בנו של ראש הממשלה, עמרי שרון, הודיע למקורביו כי הוא מתכוון להתמודד בבחירות הפנימיות לליכוד מטעם מחוז הדרום והנגב, וביקש את עזרתם.
שרון הודיע על כך במפגש סגור עם חברי ליכוד, שחלקם התכוונו להתמודד גם הם במחוז זה. "חלק מהנוכחים הבינו שכדאי שלא יתמודדו מולו ויעזרו לו במקום זאת", אמר אחד המשתתפים בפגישה, "חלק מהאנשים שם הסכימו ואמרו לו 'נעזור לך ולא נתמודד בבחירות מולך".
ממלא מקום ראש עיריית אשקלון, שבתאי צור, שהתכוון להתמודד באזור, הודיע לאחר הפגישה כי הוא שוקל מחדש את צעדיו. לעומתו, מתמודד אחר מהאזור, חיים ברדא, אמר כי "למרות העובדה שעמרי שרון מתכוון להתמודד פה באזור, אני מאמין שאני אבחר בסופו של דבר".
יו"ר הקואליציה, ח"כ זאב בוים, אמר כי הוא מכבד את החלטתו של עמרי שרון "אבל הוא לא יכול להגיד לאנשים להתמודד או לא להתמודד. כל אחד יכול להתמודד. הבחירות הן דמוקרטיות".
עמרי שרון אמר בתגובה: "אני לא עוסק כעת בעניינים האלה. אני פועל עכשיו לבחירתו של ראש הממשלה לקדנציה הבאה".
מקורביו אמרו כי שרון לא הסתיר מעולם את כוונותיו, וכי הוא תושב חוות השקמים "ולכן זה רק טבעי שהוא יתמודד פה באזור, אם כי סביר להניח שהוא ייבחר בקלות גם ברשימה הארצית".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חיים זיו
מתמודד. שרון הבן
צילום: חיים זיו
מומלצים