שתף קטע נבחר

אמדוקס מודיעה: נפטר 400 עובדים, מחציתם מישראל

החברה תצמצם גם בהוצאות הנסיעות ובתחומים נוספים. דב בהרב, מנכ"ל החברה, שיגר הודעה מיוחדת לעובדים, שהגיעה לידי ynet, בה הוא כותב: "קיווינו שלא נזדקק לגל פיטורים נוסף, אך עקב קשיים בסגירת חוזים חדשים, נאלצנו לעבור לקיצוץ בהוצאות".

כפי שפורסם לראשונה ב-ynet, ולמרות ההכחשות הנמרצות, אמדוקס הודיעה היום על פיטוריהם של 400 מתוך 9,000 עובדיה בעולם. כמחצית מהמפוטרים יהיו בישראל. הפיטורים יעשו במהלך שלושת השבועות הקרובים.
בנוסף, החברה תיישם מהלכי התייעלות נוספים, הכוללים, קיצוץ בהוצאות הנסיעות וצמצומים בתחומים נוספים.
דב בהרב, מנכ"ל אמדוקס Management limited, אמר היום, "אנו ממשיכים לפעול בהחלטיות על מנת לשפר את כושר התחרותיות שלנו בשוק. בחנו באופן יסודי את הפעילויות שלנו בכדי להגביר את היעילות שלנו, זאת בלא להתפשר על רמת השירות הניתנת ללקוחותינו. מחויבותנו לשמירה על ערך החברה לבעלי המניות, דורשת מאתנו לחתור להבטחת רמות הרווחיות בשוק מאוד תחרותי".
כפי שפורסם ב-ynet, אחד הקריטריונים שלפיהם הורכבה רשימת המפוטרים הוא ציונו של העובד בהערכה האישית התקופתית, המתבצעת בחברה כמה פעמים בשנה. על פי מפתח זה, בכוונת החברה לפטר את כל העובדים שציונם מתחת לסף שייקבע.

דב בהרב לעובדים: "הכחשנו כי קיווינו שלא נזדקק לפיטורים"

בהרב שלח היום הודעה לעובדי החברה (לנוסח המלא של ההודעה - לחצו כאן), בה הוא מסביר את המהלך, למרות הודעת ההכחשה שהופצה לעובדים רק לפני מספר שבועות. בהודעה, שהגיעה לידי ynet, אומר בהרב: "התחזיות שלנו לרבעון הראשון של 2003 משקפות עיכוב בהחלטות הרכישה של הלקוחות, והמשך הסטגנציה של השוק. לנוכח המציאות, אנו נאלצים להגן על היציבות ורווחיות החברה.
"לפני חודש הפצנו הודעה לעובדים בה הכחשנו את השמועות לגבי הפיטורים. באותו הזמן קיווינו שלא נזדקק לגל פיטורים נוסף. מאז חווינו קשיים בסגירת חוזים חדשים, ונאלצנו לעבור לקיצוץ בהוצאות. מרגע קבלת ההחלטה, החלטנו להודיע לכם כדי שתהיו הראשונים לדעת. למרות שההודעה מגיעה בערב חג ההודיה, היה חשוב שההודעה תגיע במהירות וממקור ראשון", אמר בהרב.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בהרב. ההודעה מגיעה ערב חג ההודיה
מומלצים