שתף קטע נבחר

שאלות ועניינים שהצטברו

ציטוטים מרחיבי אופקים, טבלת הקלוריות השלמה וחישוב כלכלי לא נכון של תשעה אנשים. עוד אינפורמציה חשובה במיוחד שהגיעה מהרשתציטוטים

אני בדרך כלל נמנעת מפיתויים, אלא אם כן אני לא יכולה לעמוד בפניהם (מאי ווסט)
כשאת רוצה למשוך את תשומת הלב של החבר שלך - ליבשי חלוק שחור עם המון כפתורים. נכון, זה לא נוח, אבל זה יגרום לך להראות כמו השלט רחוק שלו (וודי אלן)
אלוהים נתן לגברים אבר מין ומוח, אבל הוא לא נתן להם מספיק דם להשתמש בשניהם בו זמנית (רובין וויליאמס)
אם גבר מדבר ביער ואין בסביבה אף אישה שתשמע אותו, גם אז הוא טועה? (פלוני)
אני מקנאה בפרנואדים: הם מרגישים שאנשים שמים אליהם לב כל הזמן (סוזן זונטאג)
נדיבות פירושה לאהוב בני אדם יותר מן המגיע להם (אלמוני)
כל מי שנכנס אי פעם יחף לחדר של ילדו בלילה שונא לגו! (טוני קורנהייזר)
למכירה סט שלם של אינציקלופדיה בריטניקה, 25 כרכים במצב מעולה, 1500 דולר או הצעה טובה יותר. לא זקוק לה יותר. התחתני בשבוע שעבר, האישה יודעת הכל (מודעה בעיתון "ניו יורק טיימס")
אהבה היא מה שקורה לגברים ונשים שאינם מכירים זה את זה (סומרסט מוהם)
מעולם לא ידעתי מהו אושר אמיתי עד שהתחתנתי, אבל אז זה היה כבר מאוחר מדי (מקס קאופמן)
הכלב שלי הפך להיות האלטר אגו שלי. השתלט עליו לגמרי - מסתובב בבית עם איבר מין חשוף ובריא מתנוסס לפני האורחים, מרחרח מתחת לשמלות, בעוד אני מסתגר במצב רוח מנדריני. בשבוע שעבר, בעודי מסיע את הבייבי סיטר הביתה, היא, שלא שמה לב שהכלב שרוע במושך האחורי, החשוך, דיברה על איך שהילדים מתנהגים. ברחוב הורון הכלב רכן קדימה וליקק לה את האוזן. נראה שהיא נדהמה יותר מכישורי הנהיגה שלי מאשר מחוצפתי. "זה רק הכלב", אמרתי. "אה", היא אמרה. כל הדרך חזרה ניסיתי לפרש את תשובתה. (מייקל אונדאטה)
*****


להלן טבלת קלוריותהורדת החזייה

בעזרת שתי הידיים - 8 קלוריות.
ביד אחת - 20 קלוריות.
בעזרת הפה - 85 קלוריות.

חבישת קונדום

בעת זיקפה - 6 קלוריות.
בלי זיקפה - 315 קלוריות.

רשימת תנוחות

מסיונרית - 12 קלוריות.
שישים ותשע בשכיבה - 8 קלוריות.
שישים ותשע בעמידה - 329 קלוריות.

אורגזמה

אמיתית - 112 קלוריות.
מזוייפת - 345 קלוריות.

אחרי אורגזמה

להשאר במיטה - 19 קלוריות.
להתלבש - 36 קלוריות.
לתרץ למה אתה חייב לטוס - 790 קלוריות.

לעשות את זה פעם שניה

בין גיל 16-19 - 12 קלוריות.
בין גיל 20-29 - 36 קלוריות.
בין גיל 30-39 - 108 קלוריות.
בין גיל 40-49 - 324 קלוריות.
בין גיל 50-59 - 972 קלוריות.
אחרי גיל 60 - 2916 קלוריות.

להתלבש

בניחותא - 23 קלוריות.
במהירות - 98 קלוריות.
בזמן שבעלה עולה במדרגות - 1248 קלוריות.

הסבר לשיטת תשלומי המיסים שלנו (יש גם הסברים אחרים)

נניח שכל יום 10 אנשים יוצאים למסעדה לאכול. החשבון עבור 10 איש מסתכם ב-100 שקל.אם הם משלמים את החשבון , באותה צורה שאנו משלמים את המיסים, זה יתחלק בערך כך: ארבעת הראשונים, העניים ביותר, לא ישלמו כלום; החמישי ישלם 1 שקל; השישי - 3 שקל; השביעי - 7 שקל; השמיני - 12 שקל; התשיעי - 18 שקל; העשירי, העשיר ביותר, ישלם 59 שקל.
כך הם החליטו לשלם את החשבון. עשרת האנשים אכלו במסעדה יום יום והיו די מרוצים מהסידור הזה. עד שיום אחד , בא בעל המסעדה ואמר: "אתם לקוחות נאמנים וטובים - אז החלטתי לתת לכם הנחה יומית של 20 שקל, כך שהארוחה עכשו תעלה רק 80 שקל".
הקבוצה רוצה להמשיך בתשלום לפי שיטת המיסים שלנו. אזי - ארבעת הראשונים לא הושפעו, הם ימשיכו לאכול בחינם. אבל איך תתחלק ההנחה בין שאר 6 הסועדים? איך הם יחלקו את ההנחה של 20 שקל, כך שכל אחד יקבל את חלקו בצורה הוגנת. האם כל אחד יקבל הנחה שך 3.33 שקל? (20/6)? אם יחלקו כך , הרי האיש החמישי והשישי יצטרכו לקבל כסף כדי שיאכלו.
בעל המסעדה החליט שאת ההנחה יחלקו כפי שחילקו קודם את החשבון: האיש החמישי - יאכל בחינם; השישי ישלם 2 שקל; השביעי ישלם 5 שקל; השמיני ישלם 9 שקל; התשיעי ישלם 12 שקל; העשירי ישלם 52 שקל (במקום 59).
המצב שנוצר עכשיו היה יותר טוב עבור כל איש ואיש מששת הסועדים מאשר היה קודם, וכל אחד שילם פחות מאשר קודם. וארבעת הראשונים המשיכו לאכול בחינם.
אך בצאתם מהמסעדה התחילו הסועדים להשוות את ההנחה שקיבלו. האיש השישי אמר: "אני קיבלתי רק שקל אחד מ-20 השקלים של ההנחה , בעוד הוא (הצביע על העשירי) קיבל 7 שקלים מתוך 20 השקלים". האיש החמישי (זה האוכל עכשיו חינם): "כן, זה נכון, אני חסכתי רק שקל אחד , בעוד שהוא (הצביע על העשירי) חסך פי 7 ממני , זה ממש לא פייר". האיש השביעי צעק: "זה נכון, למה הוא צריך לקבל 7 שקלים בחזרה ואני רק 2? העשירים מקבלים תמיד את כל ההטבות". "רגע אחד", צעקו 4 הסועדים הראשונים, "אנחנו לא קיבלנו כלום בכלל. תמיד השיטה דופקת את העניים". 9 האנשים , הקיפו את האיש העשירי והחטיפו לו מכות.
למחרת הוא לא הופיע לסעודה, תשעת הסועדים האחרים החליטו לשבת ולאכול בלעדיו. אבל ברגע שהם באו לשלם את החשבון , הם גילו משהו מאד מאד חשוב - היו חסרים להם 52 שקלים.
(שלח: אליהו דורון)


 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גם אז הוא טועה?
חסרים 52 שקל
בין 8 ל-85 קלוריות
מומלצים