שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  דודו טופז - לא בשידור חי
  הרשות השנייה תבחן אפשרות להנחות את 'קשת' להימנע משידור חי של התוכנית

  ועדת טלוויזיה בראשותו של מוסקו אלקלעי צפתה היום בקטע מהתוכנית האחרונה של "הראשון בבידור", בה אירח דודו טופז את נטליה אוריירו. לפני הוועדה הובאו תלונות של למעלה מ-130 איש שנשלחו לנציב תלונות הציבור ברשות השנייה. מדובר במספר גבוה מאוד של תלונות בקנה מידה של פניות הציבור לרשויות בכלל, ובמספר גבוה ביותר של תלונות שהגיעו לרשות השנייה מאז ראשית שידורי ערוץ 2.
  "הוועדה שקלה את אופיו של השידור והחליטה לפנות להנהלת שידורי 'קשת' ולהביע את סלידתה מקטע שידור זה", כך נכתב בהודעה רשמית שמופנית למועצת הרשות השניה, "הוועדה מצאה לנכון לציין כי בתוכניתו של טופז ישנו רצף מתמשך של אירועים שיש בהן פגיעה בכבוד האדם, האישה, ובנורמות של ערכים חברתיים מקובלים (ראה מקרה צ'וצ'ולינה ומקרה הנשים השמנות). הוועדה מבקשת לזמן את הנהלת שידורי 'קשת' לשיחה ולדון עימה באשר לדרכים הפתוחות בפניה להימנע משידורים פוגעים אלו, שיש בהם פגיעה ברגשות הציבור ובטעם הטוב, בעיקר בערוץ מרכזי המיועד לציבור הרחב.
  "הוועדה הנחתה את מנכ"ל הרשות לערוך עבורה לקט של קטעי שידור מעוררי מחלוקת אשר שודרו בתכניותיו של טופז. הוועדה תקבע את עמדתה הסופית בנושא לאחר הצפייה בלקט ושמיעת עמדתה של שידורי 'קשת'. הוועדה תשקול הזמנת אישי ציבור ונציגי גופים ציבוריים על מנת שישמיעו עמדתם בפנייה טרם החלטה. כמו כן בוחנת הוועדה את האפשרות להנחות את שידורי 'קשת' להימנע משידור חי של התכנית ולהקליטה מראש".
  החלטות הוועדה יובאו לאישור מועצת הרשות השנייה בישיבתה הקרובה, שתתקיים בשבוע הבא.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים