שתף קטע נבחר

פורר גייס תרומות בחו"ל

כהמשך לפגישותיו עם ראשי קהילות יהודיות בארה"ב וקנדה יגיעו בקרוב לביקור נציגים מבולטימור שיבחנו אפשרויות לסיוע ושיתוף פעולה

ראש עיריית רחובות, שוקי פורר, שב מביקור בקהילות יהודיות בארה"ב וקנדה. פורר ביקר בקהילות היהודיות בבולטימור, ניו יורק וטורונטו, כדי לנסות לגייס תרומות לפרויקטים בעיר. בעקבות הביקור יגיעו ראשי קהילת בולטימור בחודש פברואר לבדוק אפשרות לשיתוף פעולה עם רחובות בפרויקט 'שותפות 2000' הכולל פעולות חברתיות למען אוכלוסיות נזקקות בקהילה.
פורר נועד עם העומדת בראש קרן מאיהרוף, טרי רובינשטיין, ששוקלת לממן עלות בניית קומה נוספת בספרייה העירונית, ולהשתתף במימון בניית היכל התרבות במגרש מכבי. ועם ראשי קהילת ניו יורק שהשקיעו שישה מליון דולר בפרויקט לקידום ילדים יוצאי אתיופיה מרחובות. הקהילה הודיעה כי בכוונתה להרחיב את הפרויקט גם לגילאים יותר מבוגרים.ראש העירייה נפגש גם עם ראשי קהילת טורונטו הפועלת ברחובות משנות ה- 80.
פורר: "מדובר בסכומי כסף גדולים מאד שאנחנו מקווים שיגיעו לעיר כתוצאה מהידוק הקשרים עם הקהילות היהודיות. עם זאת, כדי להשקיע בנושא ולהיות רציניים יש להעסיק אדם שישמור ויטפח באופן שוטף את הקשרים עם קהילות התורמים בחו"ל".

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: האתר הרשמי של רחובות
חזר עם תרומות והבטחות לקידום פרויקטים בעיר
צילום: האתר הרשמי של רחובות
מומלצים