שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  גברים, גברים, גברים

  לבושים, עירומים או בחגים - פרק שלם המוקדש כולו למין הנחות - גברים  הצ'יפנדיילס בנסיגה

  קבוצת חשפנים בריטית מסרבת להופיע בפני מועדון רוגבי לנשים בלבד, זאת לאחר שההופעה הקודמת בפני אותה קבוצת בנות הסתיימה בבריחה מהירה של הגברברים מגוב הלביאות.
  החשפנים המבועתים סיפרו, כי לאחר כמה כוסות בירה, הנשים השיכורות החלו לצבוט את עכוזיהם, ללטף אותם ולבצע עליהם כמה מהלכי רוגבי סוררים.
  לדברי מנהל קבוצת החשפנים "אין שום סיכוי שגבר כלשהו יהיה מוכן להופיע בפניהן שוב". רכזת נבחרת הנשים, לעומתו, טוענת, שהן בסך הכל ישתעשעו קצת, ושהן לא מוכנות להעביר ערב ב"ריקודי דיסקו", רק כי החשפנים אינם "גברים אמיתיים".

  מה זה "גברים אמיתיים" אם כך?

  זוג מאורגון, טקסס, הוציא לאור ספר שנושאו הוא "כל מה שהגברים ידעו על עצמם ועל החים לפני שפגשו את נשותיהם". נשמע מרתק? חכו שנספר לכם מה כתוב שם.
  הספר עב הכרס מכיל תשעים ושישה עמודים, כולם ריקים.
  הרווחים ממכירת הספר, אגב, מופנים כולם למרכז סיוע לנשים וילדים שנמלטו מאלימות במשפחה.

  בעמוד הראשון היה אמור להיכתב "הם מכירים תודה"

  אדם יפני פצע את ידו, כאשר ניסה לעצור את אזעקת האש שהתחילה לצפצף בביתו. מכבי האש שהגיעו למקום הבחינו בפציעתו וקראו לאמבולנס על מנת להעניק לאיש טיפול רפואי הולם. כשהגיע האמבולנס איבד האיש את עשתונותיו, וברגע שהחובשים לא שמו לב, מיהר לקפוץ על האמבולנס ולהתניע. הוא הספיק לנהוג כחמישה קילומטרים, עד שעצרה אותו ניידת משטרה.

  בעמוד השני: "הם קמצנים"

  שני חברים מעבירים ביניהם את אותו כרטיס הברכה לחג המולד במשך חמישים שנה. הכרטיס נשלח לראשונה כאשר היו בני חמש-עשרה וגרו בשכנות. שנה לאחר מכן שלח החבר את אותו הכרטיס ממש, בתוספת ברכתו המעודכנת אל חברו, שלא היסס להחזיר את הכרטיס לאחר שנה.
  חלופת הכרטיס לא נסתיימה אפילו כשאחד החברים היה בשליחות בת שנתיים לאוסטרליה.
  בכרטיס המדובר, עליו מצויירים שני ברווזים, נגמר ממזמן המקום לכתוב ברכות, אך חברינו בעלי התושייה הצמידו במשך השנים דפים נוספים אל כריכתו.

  וחברו הטוב ביותר הולך בעקבותיו

  כלב מסוג טרייר הלך לאיבוד במהלך טיול ביער עם בעליו ונתקע בתוך מערת ארנב, סטייל פו הדוב. הכלבלב המסכן שרד ללא אוכל ומים, עד שהשיל מחצית ממשקל גופו והצליח להשתחרר מהמערה ולחזור אל בעליו – שלם, בריא ורזה.

  ולסיום – דייויד בקהאם

  חשבתם שנמאס ממנו? שמעבר למשחקי מנצ'סטר יונייטד לא נאלץ לראות את היצור בשנית? טעות בידיכם.
  אוהד כדורגל נלהב למדי, בבירת יפן, טוקיו, פיסל בשוקולד את דמותו של האליל, בגודל טבעי.
  ללקק אותו ממש.

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מה כתוב שם?
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  זהירות רק לא לגנוב
  צילום: ארכיון ידיעות אחרונות
  דיאטה דחוף
  ללקק
  צילום: מתוך פנאי פלוס
  מומלצים