שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  התאחדות: לוי יחכה להחלטת מרכז מכבי על שכרו
  יו"ר ההתאחדות רוצה לראות אם פורום "חברינו" של חברי מרכז מכבי יחליט לחייב את כל חבריו להתנגד להעניק לו שכר. במקרה כזה, ההצעה לא תעלה לדיון

  פורום "חברינו" במרכז מכבי, אשר מאגד את כל ראשי קבוצות מכבי שיכולים להצביע באסיפה הכללית של ההאחדות לכדורגל, יפגשו בשבוע הבא כדי להחליט על אופי הצבעתם בעניין אישור שכרו של יו"ר ההתאחדות לכדורגל, גברי לוי.
  יצויין, כי בשבוע האחרון מקיימים ראשי מרכז בית"ר, בהנהגתו של אבנר קופל, מגעים עם אנשי מכבי, כשהמטרה היא להגיע להסכמה על התנגדות להענקת השכר ללוי, מהלך שימנע מהאסיפה הכללית את התיקון בתקנון ההתאחדות לכדורגל שיאפשר ליו"ר שכר חודשי בסך של 30 אלף שקל.
  נציגי מרכז מכבי מחזיקים כ-40% מהקולות, ויחד עם נציגי בית"ר הם יכולים להשיג גוש חוסם שימנע את אישור ההחלטה. בימים האחרונים נודע כי ארבעה מיושבי הראש של קבוצות מכבי מתכוונים, נכון לעכשיו, לתמוך בהענקת שכר למרות החלטת הסיעה שתתקבל בשבוע הבא. מהלך כזה יאפשר ללוי לקבל את השכר.
  ראשי מכבי הבהירו היום, כי אם פורום חברינו יקבל החלטה שלא לתמוך בהענקת השכר, יחויבו כולם להצביע נגד.
  בימים האחרונים אמר לוי למקורביו, כי אם ידע מראש שנציגי מרכז מכבי יצביעו נגד, נושא הענקת השכר לא יידון כלל באסיפת המליאה. לאחר שידע את אופי הצבעתם של נציגי מרכז מכבי, יחליט לוי על המשך דרכו.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים