שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  קופל: "ההתאחדות תהפוך למוסד להתעשרות אישית"
  יו"ר מרכז בית"ר שלח מכתב לנציגי הקבוצות שישתתפו באסיפה הכללית והזהיר שוב מפני הצבעה בעד הענקת שכר לגברי לוי. כמו כן, דורש קופל לבטל את ההצבעות שנעשות על ידי יפויי כוח

  יו"ר מרכז בית"ר, אבנר קופל, ממשיך לקרוא לנציגי הקבוצות שישתתפו באסיפה הכללית של ההתאחדות לכדורגל, להביע התנגדותם בהצבעה בה יוחלט האם להעניק שכר ליושב ראש ההתאחדות, גברי לוי, ולחברי ההנהלה. האסיפה תתקיים ב-15 בינואר.
  היום (א') שלח קופל מכתב לקבוצות שייוצגו באסיפה הכללית, בו כתב: "סכומי הכסף המבוקשים כמשכורות מההתאחדות נאמדים במיליוני שקלים בשנה. טוב היה לו היו משולמים לקבוצות הליגות הנמוכות, ומאפשרים לקבוצותינו הנחה משמעותית בדמי הרישום ואגרות השיפוט, בשיטור ובסדרנות.
  "יו"ר ההתאחדות מקבל מזה תקופה ארוכה הוצאות הנאמדות בעשרות אלפי שקלים בגין שימוש ברכב שכור, דלק, טלפון בבית, פלאפון לשכה, מזכירה, דובר וכמובן הוצאות נסיעות לחו"ל באופן חופשי. אישור סעיף שיאפשר לכל חברי ההנהלה שכר על פועלם, תהפוך את מוסד ההתאחדות לכדורגל למוסד להתעשרות אישית על חשבון הקבוצות".
  בנוסף קורא קופל לקבוצות להצביע בעד ההחלטה לבטל את ההצבעות שנעשות ע"י ייפוי כוח: "לצערי, מתוך רצון יו"ר ההתאחדות לכדורגל וצוות יועציו לטרפד (את ההצעה - ג.מ) ולהחליט עבורכם מה טוב ומה לא, מנסה היו"ר להעביר החלטה שעשרה אחוזים מכלל הקבוצות זכאיות להצביע באמצעות ייפוי כוח קולקטיבי ולא ע"י הנציגים האמיתיים שלהן. החלטה זו פוגעת בכל קבוצות הליגות. היא לוקחת מאיתנו את חופש הביטוי וההצבעה. אני מבקש את עזרתכם לבטל הצעה זו מסדר היום".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יוסי רוט
  קופל. לא להעניק משכורות להנהלת ההתאחדות
  צילום: יוסי רוט
  מומלצים