שתף קטע נבחר

שדולת הנשים נגד תשדיר מפלגת רע"ש

השדולה דורשת מוועדת הבחירות לפסול תשדיר של המפלגה לזכויות הגבר, שלטענתה, פוגע בציבור הנשים בישראל. יו"ר רע"ש: "הן התרגלו שנים שהגברים שתקו, אך לא עוד"

שדולת הנשים פנתה היום (ב') לוועדת הבחירות המרכזית בדרישה להסיר תשדיר תעמולה של מפלגת רע"ש - "המפלגה לזכויות הגבר בישראל", הפוגע, לטענתה, בנשים בישראל. בתשדיר אומר יו"ר תנועת רע"ש יעקב שלוסר, כי "התפיסה בציבור היא שהאישה מופלית לרעה, כי אירגוני הנשים שטפו את מוחו, בו בזמן שהמצב התהפך ב- 180 מעלות, מזה כעשרים שנה לפחות".
השדולה טוענת כי בתשדיר זה מסית שלוסר כנגד אירגוני הנשים ומעוות את המציאות. על פי השדולה, "הדברים האמורים הינם מקבץ של אמירות שקריות ומטעות באשר למצבו 'הנחות' של הגבר, ואין בהם לשקף את המציאות לאשורה: לרוב, האישה היא הצד החלש בגירושין, והיא הנתונה לסחטנות ולסרבנות גט".
עוד מועלית בתשדיר טענה כי כיום לגבר הישראלי אין שום הגנה בפני תביעותיה של האישה. ".. זו יכולה להיות אחת שהוא בילה איתה לילה אחד ולאחר חמש דקות מפוקפקות ומתוכננות, היא הודיע לו שהיא בהריון.. מה שנקרא אבות בעל כורחם". על פי שדולת הנשים, בדברים אלו יש לפגוע בציבור הנשים באשר הן: נשים מוצגות כמניפולטיביות ובלתי אמינות, המאלצות גברים להינשא להן. זוהי הצגה מסוכנת המכפישה ציבור שלם, ואשר מקומה לא יכירנה בחברה הישראלית".
יעקב שלוסר, יו"ר תנועת רע"ש, אמר בתגובה לעתירה כי " כל מה שאני אומר הוא אמת, ולכן הן לא מסכימות לדברי. הן התרגלו שנים שהגברים שתקו, אך לא עוד"..

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אגמון
שלוסר. "כל מה שאני אומר - אמת"
צילום: אורן אגמון
מומלצים