שתף קטע נבחר

אולמרט לפעילי הליכוד: אל תתחכמו בתחום הכספי

ראש מטה הבחירות של הליכוד ביקש מהפעילים "לנהוג לפי הכללים". שרון: אקים ממשלת אחדות עם כל הגורמים הציוניים שיקבלו את תוכניתנו

ראש מטה הבחירות בליכוד, אהוד אולמרט, קרא הערב (ה') לפעילי הליכוד "לא להתחכם בתחום הכספי". לאחר הפרסומים על אי סדרים ושחיתויות, במפלגה מבקשים מהפעילים לשמור על זהירות.
אולמרט, שהנחה את הפעילים לקראת יום הבחירות, הדגיש: "אל תסטו מההנחיות שנתנו לכם בעניין הכספים. אל תתחכמו בהתחכמויות שונות ומשונות. ננצח גם אם ננהג לפי כל הכללים".
אולמרט אמר הדברים בכינוס של ראשי מטות הבחירות של הליכוד, בהשתתפות ראש הממשלה, במצודת זאב בתל אביב.
בליכוד חשים מעודדים יותר בעקבות הסקרים של הימים האחרונים. גם האווירה בכנס היתה עליזה יותר, לעומת הפנים הנפולות של בכירי המפלגה עד השבוע.
שרון כיוון את דבריו למאוכזבי הליכוד, ש"עוד אפשר להציל". ראש הממשלה אמר לפעילים כי "ב-92' רבים כעסו על הליכוד וזאת היתה טעות, כי קיבלנו את אוסלו, הוכנסו אנשי הטרור ללב הארץ וערפאת בראשם. ב-99' כעסו על הליכוד וקיבלו את ברק, את קמפ דיוויד ואת האינתיפאדה שלא התגברנו עליה. אסור לעשות שוב את אותה טעות כי אז נקבל את מצנע, מרצ, טיבי, ביילין ובשארה".
בעקבות קריאה של אחד הפעילים בקהל כי "השטח רדום". אמר שרון: "אם השטח רדום, תעירו אותו. זה מה שצריכים לעשות. רדום – תעירו".
שרון שב והדגיש בכינוס כי בכוונתו להקים ממשלת אחדות לאומית למרות התנגדותו של מצנע לכך. "אני אקים שוב ממשלת אחדות לאומית. ממשלה קטנה על בסיס רחב, שתכלול את כל הגורמים הציוניים שמוכנים לתוכנית שלנו".
לימור לבנת נשאה דברים, והיו כאלה באולם ששמעו אותה מכנה את מצנע "עב"ם". לבנת עצמה הכחישה לאחר מכן כי כינתה אותו כך, אבל עבור חלק מהפעילים זה כבר הפך לכינוי של מצנע באותו הערב.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
שרון. תעירו את השטח
צילום: רויטרס
מומלצים