שתף קטע נבחר

האם חברי "כת השפן" מתעללים בחתולים?

ביישוב מבוסס בדרום נמצאו בתקופה האחרונה כמה פגרי חתולים שעברו התעללות. במשטרה משוכנעים שכמה נערים החברים בכת השטן אחראים למעשים. במקביל, בבאר שבע נחקרו כמה נערים שהודו בהשתייכות ל"כת השפן". החקירה חשפה "טקסי שנאה" שונים, כנראה גם עם דם חתולים

תחילה נמצא פגר חתול ועליו סימני התעללות, אולם הוא לא היה היחיד: בשבועות האחרונים נמצאו ביישוב יוקרתי בדרום לא פחות משמונה חתולים שחוטים ויונה מתה, שרגליה קשורות. במשטרה משוכנעים כי בני נוער החברים בכת השטן הם האחראים למעשים. בכוונת המשטרה לזמן בימים הקרובים לחקירה כמה בני נוער, בני 15 עד 17, המעורבים לפי החשד במעשים.
פקחי הנוער של משטרת העיירות מצאו את פגרי החתולים מושלכים בגנים הציבוריים ביישוב ובאיזור בית הספר. במחלק הנוער גילו בעקבות זאת כי ביישוב נערכים טקסים של כת השטן.
מהמידע שהגיע למשטרה התברר כי המועמדים לכניסה לכת נאלצו לעבור מבחני אומץ שונים, ביניהם עינויים של חתולים. עוד עולה כי על המועמדים היה להיכנס בעוצמה בקיר על גבי רולר בליידס או סקייט בורד, ובכך להוכיח את עמידותם בפני כאב.
בישוב אותרה גם וילה בבנייה בה רוססו כתובות המשויכות לכת השטן, ובה נערכו כנראה חלק מטקסי הקבלה. את טקס הקבלה הסופי הם ערכו בבית הקברות. במקום נמצאו שרידי מדורות עם סימנים מזהים של הכת.
דם החתולים שנשחטים משמש ככל הנראה לפולחנים של הכת. ידוע כי הטקסים נעשים גם תחת נטילת סמים כדי להיכנס למה שנקרא "טראנס טקסי".
ב-1995 נחשפה באזור הקריות בצפון קבוצה של כת השטן, אז התגלה כי טקס הקבלה כלל שם גם אונס של אחת הנערות.

תלונות על הרס מציבות

בשלב זה נמצאת החקירה בתחנת הנוער של מחלק העיירות, בפיקודו של מפקח עמירב נחמה. הנערים יזומנו בקרוב לחקירה ביחידת "נוער חשיפה" של ימ"ר דרום. זאת, מכיוון שעולה כי מעורבים במעשים גם בני נוער מבאר שבע.
במקביל, במחלק הנוער בתחנת באר שבע, נחקרו בארבעת החודשים האחרונים שבעה בני נוער, בגילאי 16-14 בחשד לקיום טקסים בבית הקברות הישן שבחצרים ובבית הקברות האנגלי בעיר.
לאחר שלתחנה הגיעו תלונות על הריסת מצבות, ומציאת בובות שרופות, עם סיכות נעוצות בהן ושאריות של נרות ששימשו לקיום טקס במקום, שכבו בלשי הנוער מספר לילות במארבים במקום. באחת הפעמים נתפסו יוצאים מהמקום קבוצות נערים ונערות, שהיה מידע כי הם קשורים לכת השטן.

גנבו חולצה מתלמידה

בחקירתם התברר כי הם נהגו לקיים במקום מפגשים ולערוך שם טקסים. באחד המקרים הם השתמשו בחולצה שגנבו מתלמידה שהיתה שנואה עליהם במיוחד, אספו שיער שנשר לה מראשה, כיסו עם השיער והחולצה בובה, וביצעו מעין טקס וודו. קבוצת הילדים לא הודתה בהריסת המצבות, ובחקירה התברר שכדי לכסות על פעילותם כ"כת השטן", הם מכנים עצמם כ"כת השפן".
במחלק הנוער לא התרשמו שיש הבדל כלשהו בינם לבין כת השטן. המשטרה גם ביצעה חיפושים בביתם של בני הנוער ואכן נמצאו אביזרים וקלטות וידאו המתאימים לפרופילים של מי שקשור להתארגנויות מסוג זה. בבית של אחד המעורבים אף נמצא גוש אורגני לא מזוהה עם שאריות שיער עליו, הנמצא עדיין בבדיקה ביולוגית במעבדה, כמו מה שחשוד, כחלק שרוף של בעל חיים.
מחקירתם של בני הנוער התקבל מידע בנוגע לאחד הנערים, כי הוא כרת את ראשם של חתולים, ובאחד המקרים אף שתה את דמו של אחד מהם. הנער הכחיש כל קשר, אך התברר כי בבית ספר קודם שלמד, הוא נחקר על מקרה דומה של התעללות בחתול.
הנער הודה שהתנכל לחתול, אבל לדבריו, "מישהו אחר פגע בחיה".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים