שתף קטע נבחר

"אני מאשים" של מרזל: נגד השמאל ומערכת המשפט

מועמד 2 ברשימת חירות לכנסת מפיץ החל מהערב תקליטור, בו התקפה חריפה על "סוכנים זרים" שהשתלטו על הכנסת ועל "חבורה של שמאלנים קיצונים שהשתלטה על מערכת המשפט"

ברוך מרזל, מועמד מספר 2 ברשימת חירות לכנסת, מפיץ החל מהיום (ה') דיסק ב-200 אלף עותקים, תחת הכותרת "ברוך מרזל מאשים". בדיסק יוצא מרזל בהתקפה חריפה נגד אנשי השמאל, התקשורת, מערכת המשפט וחברי כנסת בישראל.
הוא מתייחס גם להסכמי אוסלו ואומר: "מי נתן להם רובים? פושעי אוסלו - הגיע הזמן שתתנו את הדין. אתם צריכים לעמוד למשפט. צריך להקים ועדת חקירה". הוא ממשיך ואומר: "הם עדיין מוכנים ללכת למשא ומתן עם האוייב הרצחני. לא יכול להיות שהקבלן והמהנדס של ורסאי עומד לדין, ואלה שגרמו לאוסלו עדיין בכנסת. פרס, ביילין וגינוסר מוכרים את נשמתם לשטן".
מערכת המשפט על פי מרזל היא "חבורה של שמאלנים קיצונים שהשתלטה על כל המערכת שלנו. אין צדק במערכת הזו. חקירה נגד שרון תוך שבועיים גומרים, ואילו נגד ברק היא נמשכת חודשים".
מרזל לא חוסך את שבט לשונו גם מהתקשורת ומחברי הכנסת. "המאפיה השמאלנית היושבת בתוך הכנסת חושבת שאבא שלה נתן לה את המקום בכנסת. אלה סוכנים זרים כמו מוסי רז ויוסי ביילין. אנחנו נלמד אותם לקח, אנחנו נלמד את אחמד טיבי לקח. טיבי לא יכול לחרוץ ולגדף את קודשי ישראל וכולם ישתקו לו. טיבי לא יכול לצעוק על הרמטכ"ל וכולם ישתקו. התרגלו בכנסת לימין כמו מרגרינה, ימין שצועק כמה צעקות במליאה ואחר כך שותים מרק עם אחמד טיבי במזנון. אנחנו הולכים לעשות מהכנסת בית כנסת".
בדיסק מזכיר מרזל גם את מורו ורבו, מאיר כהנא.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עטא עוויסאת
מרזל. נגד שאר העולם
צילום: עטא עוויסאת
מומלצים