שתף קטע נבחר

עצות לשרון? עזרו לראש הממשלה

לראש הממשלה אריאל שרון אין יותר מדי זמן לנוח על זרי הדפנה בעקבות הניצחון בבחירות. המלחמה המתקרבת בעיראק, המשבר הכלכלי וכמובן המלחמה בטרור לא נעלמו לשום מקום. לכל אלה הוא צריך להוסיף את קשיי הרכבת הקואליציה.
מה צריך לעשות כעת שרון? איזה קואליציה עליו להרכיב? חילונית? ימנית? האם להקדיש את מירב המאמץ למלחמה בטרור או דווקא למצב הכלכלי-חברתי?
לחצו על "תגובה לכתבה" ותנו עצות לראש הממשלה. הנה כמה מההצעות המעניינות - לדעתנו.

מגי, פ"ת: הקשב אל העם

"מר שרון. ברכות על זכייתך. אנא הקשב לעם שאומר לך כי הוא מעוניין בממשלה מרכז ימין, ללא מפלגת העבודה. שינוי במקום שס, כדי שגם אנחנו , מעמד הביניים נהנה ולו במעט ממשמני הארץ, כפי שנהנים היום החרדים. אני לא מבינה מדוע מגזר שלם חי על חשבון הציבור. אם כולם היו עובדים ומשלמים מיסים, הן כולנו היינו משלמים פחות והיינו נהנים מתקציבים גדולים יותר לפיתוח החינוך והתעשייה. אנא פעל בכיוון זה.
בהצלחה".

חגי, נתניה: הזדמנות הסטורית - אל תחמיץ אותה

"אדוני ראש הממשלה. העם רוצה שלום, לעם נמאס מהמצב הבטחוני/כלכלי/חברתי שבו הוא שרוי.
עליך לעשות מאמץ עליון להקים ממשלת אחדות חילונית !
תן למצנע הצעה שהוא לא יכול לסרב לה בתחום השלום/ערבים
ממשלה בראשותך בצוותא עם שינוי והעבודה תוכל לשנות את המציאות המרה שבה שרויים בני עמך.
ממשלה שכזו תוכל להוביל לשלום המיוחל תוך כדי ויתורים כואבים ולקבל את תמיכת העם.
ממשלה שכזו תוכל לבצע שינויים שורשיים בחברה/חינוך/כלכלה של מדינת ישראל ותוביל אותנו להיות מדינה מערבית בעלת כלכלה חזקה וחופשית . מדינה שתבטיח עתיד טוב יותר לתושביה.
ממשלת ימין-דתיים לא תאפשר לך לבצע רפורמות מרחיקות לכת.
מר שרון, רוב רובו של העם רוצה ממשלה א-ח-ר-ת !!! אל תחמיץ הזדמנות הסטורית זו".

יואל, רעננה: נבחרת ברב מרשים-נצל זאת

"אדוני ראש הממשלה אני נמנה על אלה שבחרו בך לפני שנתיים. וגם עכשיו מתוך שאני מאמין בכחך להנהיג את המדינה בדרך הנכונה-דרך שהיא לא ימין מוקצן ולא שמאל סהרורי.
יש לך קדנציה שלמה של ארבע שנים ויותר בה תוכל להגשים את מדיניותך בלי להיות נתון יותר מדי לסחטנות של מפלגות קטנות וחמדניות. קח אתך את שמעון פרס, שלדעתי מחכה לקריאה ממך,ואיתו אולי עוד כמה מאנשי העבודה כמו מתן וילנאי,שלום שמחון ואולי אפרים סנה.
שמור על ההבטחות שלך-אין דבר יותר חשוב מאמינותך אותה מנסים אנשי השמאל לערער בכל כוחם. נושא הבטחון והשלום חשוב מאד אבל הסכנה הברורה והמיידית היא המצב הכלכלי-חברתי שמפרק אותנו לגורמים.
הסרת החסמים הבירוקרטים המייאשים כל יזם בעל כוונות טובות ומינוי אנשים שיודעים לעשות ולא רק לדבר, בעמדות מפתח-אלה דברים שבלעדיהם שום דבר לא יזוז במדינה.
יש עוד דברים - חינוך, חינוך ועוד פעם חינוך, לאחריות, למשמעת לכיבוד הזולת ולאהבת הארץ.
ועוד דבר חשוב - קירוב הציבור הערבי המתון ומניעת קרע קשה בינינו לבינם: סוף סוף אנחנו צריכים לחיות יחד במדינה אחת ומיעוט גדול ושונא בקרבנו בנוסף לפלסתינים בשטחים לא יוסיף לנו בריאות.
להגשמת חלק מן הדברים האלה יש צורך בשילוב של הרקולס,איינשטיין ומקיאוולי...
בהצלחה".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גלי תיבון
נשאר בתפקיד. שרון
צילום: גלי תיבון
מומלצים