שתף קטע נבחר

ראשון לציון: ספי ריבלין נכנס למועצת העיר

מעתה במקום "פיסטוק" , אימרו: חבר מועצת העיר ספי ריבלין. הבדרן יחליף את עמיתו לסיעה העירונית, חמי דורון, שנבחר לכנסת, והוא מתכוון לקחת את התפקיד ברצינות: "אאבק בהעברת חוות הגז לראשון לציון ואדאג לבני הנוער"

בדרך לפוליטיקה: השחקן והבדרן ספי ריבלין אמור להיכנס בקרוב למועצת העיר ראשון לציון ולכהן כחבר מועצה מן המניין מטעם סיעת "ראשון 2000". ריבלין מצטרף לעמיתיו יהורם גאון - בירושלים וגילה אלמגור ושמואל וילוז'ני - בתל אביב.
ריבלין, בן 55, הוצב כמועמד מספר 2 במפלגה בבחירות המוניצפיליות שנערכו בשנת 1998. הסיעה זכתה במנדט ורק יו"ר התנועה, חמי דורון נכנס למועצת העיר. אולם בבחירות האחרונות לכנסת, דורון שהיה במקום ה-14 ברשימת שינוי הצליח להתברג לכנסת, מה שמחייב אותו להתפטר ממועצת העיר ולפנות מקום לריבלין.
ריבלין מכהן מזה כארבע שנים כחבר ועדת הספורט העירונית מטעם "ראשון 2000". ריבלין, יצא חו"ל, אולם לפני שעלה למטוס, אישר ל-ynet כי הוא מתכוון לכהן במועצת העיר. לדבריו, "בתקופה האחרונה דיברתי עם חמי דורון על האפשרות שהוא ייבחר לכנסת ואחליף אותו במועצת העיר. כל הסיפור של ענייני המועצה לא חדש לי ואני מתכוון לטפל בעיקר בנושאים הקרובים לליבי כמו ספורט ובני הנוער".
ריבלין ציין כי יתמקד גם במאבק בהעברת חוות הגז לראשון לציון ובבעיות התחבורה הקיימות בעיר. "אני בהחלט מתכוון להיות חבר מועצה ולייצג ברצינות את הציבור שבחר אותי", אמר ריבלין.
ריבלין, שהחל את דרכו בפוליטיקה בתשדירי התעמולה של הליכוד בשנות ה-80', אמור להשתתף בישיבות מועצת העיר כחבר מהמניין החל מעוד שבועיים. "אני מצטרף כעוד שחקן להצגה, ומקווה שאוכל לתרום", אמר ל-ynet.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון
ריבלין. "אטפל בבני הנוער"
ארכיון
צילום: שמואל יערי
ריבלין מקבל את פרס "מסך הזהב"
צילום: שמואל יערי
מומלצים