שתף קטע נבחר

ארד יסביר לצעירי העבודה איך לא להפסיד

כשהמצב קשה, צריך בעיקר ללמוד מהמנצחים: צעירי מפלגת העבודה ישמעו בשבוע הבא הרצאה מפי יועצו של ראש הממשלה אריאל שרון, אייל ארד. "לפחות יהיו סביבנו אנשים שיודעים איך לנצח", מסבירים שם

קדחת השיקום האוחזת במפלגת העבודה מאז התבוסה בבחירות, גורמת לכמה אנשים במפלגה להפוך כל אבן בסביבה בניסיון למצוא דרך להשתקם. לפעמים, כפי שנודע ל-ynet, מנסים להסתייע גם בסביבתו של ראש הממשלה אריאל שרון.
יושב ראש צעירי העבודה, רונן צור, החליט להזמין ביום שני הקרוב להרצאה בפני צעירי המפלגה את אייל ארד, יועצו ומקורבו של שרון, וחבר צוות המשא ומתן הקואליציוני של הליכוד. מטרת המפגש: הרצאה מלומדת ומקצועית שתנסה לסייע למפלגת העבודה להבין כיצד הופכים כישלון (ע"ע מפלגת העבודה) להצלחה (ע"ע הליכוד).
"החלטתי להזמין אותו כי חשבתי שזה יהיה נכון אם פעם אחת לפחות יהיו סביבנו אנשים שיודעים לנצח", מסביר צור את הצעד החריג. "זה טוב לכל אירגון". צור אומר כי הוא מקווה שארד יצליח להסביר לאנשי המפלגה "איך הופכים כישלון לניצחון". צור: "אולי הוא יכול לתרום לנו ידע. לא שכרנו את שירותיו, אבל אני מאוד אשמח אם הוא יסכים לעשות את זה באופן קבוע".
אייל ארד אומר בתגובה ל-ynet כי "צור הזמין אותי לבוא ולתת הרצאה. זה נראה לי דבר יפה, ולכן הסכמתי. אני אעשה להם פרזנטציה, כי הם רצו לשמוע דיעה על מצבה הפוליטי של מפלגת העבודה. אני מתכוון לומר להם עד כמה הוא באמת קשה".
על השאלה האם הוא מתכוון לחצות את הקווים עונה ארד: "אני חבר ליכוד מגיל 17, ואני לא מתייחס לספקולציות".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום דודו פריד
ארד. אני אסביר להם כמה המצב שלהם קשה
צילום דודו פריד
צילום: איי פי
מצנע. יבוא לשמוע?
צילום: איי פי
מומלצים