שתף קטע נבחר

רוכב קטנוע החליק מתחת לאוטובוס - ונמחץ למוות

ההערכה: הרוכב החליק בגלל הגשם ונתקע מתחת לגלגלי האוטובוס שעמד ברמזור. הנהג לא הבחין בכך, התחיל לנסוע ומחץ את הצעיר. הולכת רגל נהרגה בכניסה המזרחית לכפר סבא

תאונת דרכים מחרידה בכפר-סבא: ראשו של רוכב קטנוע נמחץ מתחת לגלגלי אוטובוס.
אחר הצהריים (יום ג') עמד אוטובוס דן, קו 149, ברמזור אדום ברחוב טשרניחובסקי בכפר סבא. בעודו עומד ברמזור הגיח מאחוריו תושב כפר סבא, גלעד פלד בן 27, רכוב על קטנוע. הרוכב היה רחוק מהאוטובוס ומסיבה שעדין לא ברורה החליק על הכביש.
מעוצמת ההחלקה התגלגל רוכב הקטנוע עד לאוטובוס וראשו וגופו נעצרו מתחת לגלגלים. באותה השניה התחלף הרמזור לירוק ונהג האוטובוס, שלא הבחין ברוכב לכוד מתחת לגלגליו, פתח בנסיעה. לרוכב הקטנוע לא היה סיכוי. ראשו נמחץ מתחת לגלגלים וצוות של מד"א שהוזעק למקום קבע את מותו.
למקום התאונה הגיעו בוחני לשכת התנועה של מרחב שרון בפיקודו של רב פקד יצחק מנשה. לדברי מנשה, נבדקת האפשרות שרוכב הקטנוע החליק כתוצאה מהגשם והכביש הרטוב. רב פקד מנשה מוסיף כי נהג האוטובוס עוכב לחקירה והבוחנים גבו ממנו עדות.

נדרסה למוות

הולכת רגל בת 36 נהרגה הערב בכניסה המזרחית לכפר סבא. ההרוגה היא אזרחית רוסיה. סמוך לשש וחצי בערב חצתה האשה את צומת שאינו מואר ואין בו מעבר חצייה. האשה חצתה מכיוון דרום לצפון ובאותה עת הגיע רכב שנסע מכיוון מזרח למערב ופגע בה.
כתוצאה מהפגיעה נפצעה האשה באורח קשה מאד. אמבולנס של מד"א פינה אותה לבית החולים ובדרך היא נפטרה. נהג הרכב הפוגע עוכב לחקירה וסיפר כי ניסה לבלום אך לא הצליח להימנע מהפגיעה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים