שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חוצה ישראל: 100 אלף משתמשים בחודש הראשון
  20 אלף מנויים נרשמו עד כה; מאז הפעלת הגביה בכביש 6 בוצעו בו כ-500 אלף נסיעות; עד היום הצטרפו כ-1,200 חברות עסקיות

  בחודש הראשון לגביית אגרה בכביש חוצה ישראל (כביש 6) השתמשו בו יותר מ-100 אלף כלי רכב, מתוכם כ-20 אלף מנויים ויותר מ-80 אלף כלי רכב מזדמנים. סה"כ, בוצעו בכביש מתחילת הגביה כ-500 אלף נסיעות. כך נמסר היום (ד') מחברת דרך ארץ, מפעילת הכביש.
  הלקוחה ה-100 אלף של כביש 6, טל דותן ממושב נעמה בבקעת הירדן, זכתה בנסיעה חינם לשנה ובחופשה משפחתית במלונות אפריקה ישראל.
  עד היום הצטרפו כ-1,200 חברות עסקיות אשר רשמו למעלה מ-10,000 כלי רכב. כ-400 חברות גדולות נמצאות כיום בתהליכי הצטרפות ורישום. כמו כן נמצאים בתהליכי הצטרפות כ-5,000 כלי רכב של מינהל הרכב וכ-4,000 כלי רכב של המשטרה. הושג הסכם עם צה"ל אולם הוא עדיין לא מומש.
  עוד נמסר, כי 39 חברות ליסינג הגיעו להסכם עם מפעילת הכביש. חלקן רשמו את כלי הרכב שלהן כמנויים וחלקן הגיעו להבנות לגבי אופן צירוף לקוחותיהן. עם איגוד המוניות מתגבש הסדר לפיו התשלום בנסיעה במונית בכביש 6 יחול על הנוסע במונית, לשיקולו, כמקובל בכל כבישי האגרה בחו"ל. לדברי החברה, כבר היום יש שימוש גדול של מוניות בינעירוניות בכביש. בימים אלה מתקיימים מגעים עם ארגון המובילים, שביקש הסדר לנסיעת לילה בתעריף מוזל.
  לקראת אמצע פברואר יחל משלוח חשבונות למנויים. מאז נפתח הכביש ככביש אגרה טיפל שירות הלקוחות ב-16,870 פניות, וניתן שירות ל-113 לקוחות שנזקקו לעזרה על הכביש (עזרה באספקת דלק, החלפת צמיגים ועוד, שירותים הניתנים על כביש 6 חינם).
  במהלך פברואר ייפתח מחלף בן שמן שיאפשר גישה ישירה מכביש 6 לכביש 1. במרץ ייפתח מחלף נשרים (אזור רמלה לוד). לקראת אמצע השנה ייפתחו מחלף ניצני עוז בצפון ושורק בדרום.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים