שתף קטע נבחר

NBA: כל סדרות הפלייאוף - הטוב מ-7 משחקים

הנהלת ליגת ה-NBA סיכמה עם ארגון השחקנים על הרחבת סדרות הסיבוב הראשון של הפלייאוף מחמישה משחקים לשבעה

בעיצומו של סוף שבוע האול-סטאר באטלנטה, צופים ראשי ליגת ה-NBA קדימה, אל המחצית השניה של העונה הסדירה והפלייאוף שבסופה. הערב (ש') הגיעה הנהלת הליגה לסיכום עם ארגון השחקנים על הרחבת סדרות הסיבוב הראשון של הפלייאוף מחמישה משחקים לשבעה משחקים - כמו שאר סדרות הפלייאוף.
הנהלת הליגה, שיזמה את הרחבת סדרות הסיבוב הראשון, השיגה את הסכמת ארגון השחקנים, שלא שש להגדיל את נפח העבודה של חבריו, גם אם מדובר בשני משחקים פוטנציאלים בלבד. "אחרי שנים של מאבקים, אנחנו שוב מדברים עם הנהלת הליגה", אמר אחד מחברי ארגון השחקנים שנותר בעילום שם. "אני חושב שמדובר בצעד גדול בכיוון הנכון".
עם זאת, הסכמת ארגון השחקנים לא הגיעה בחינם. הנהלת הליגה נאלצה לאשר קיצור של מחנות קדם-העונה בשנים הקרובות. כמו כן, הוסכם על הגדלת שכר השחקנים בעבור משחקי פלייאוף בעונות הקרובות.
מאבק שנשאר על הפרק, ובו קשה להאמין שהנהלת הליגה תסכים להתפשר, הוא האיסור על שחקנים צעירים מגיל 18 להציע מועמדותם לדראפט ה-NBA. ארגון השחקנים החליט לתמוך בהגשת מועמדותם של הסנטרים האירופים הצעירים, דרקו מיליצ'יץ' היוגולסבי וסופוקלס סכורטסיאנידס היווני. השניים העמידו עצמם לרשות הקבוצות הבוחרות בדראפט, אולם הנהלת הליגה פסלה אותם בגלל גילם הצעיר. בכוונת הארגון לפעול לביטול פסילה זו.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
דייויד שטרן עם צקיטישווילי ביום הדראפט. שומר הסף
צילום: איי פי
מומלצים