שתף קטע נבחר

מסלה שוקל להתמודד לראשות עיריית בת ים

זו הפעם השנייה ברציפות שמסלה, תושב בת ים, נשאר מחוץ לכנסת, "השקעתי עד כה את כוחותיי בכיוון הכנסת והאמנתי שאהיה שם, אבל אחרי מה שקרה אבדוק יותר מה קורה במישור המקומי. בשלב זה אני בוחן את השטח ונפגשתי כבר עם כמה כוחות פוליטיים מקומיים"

אחרי אכזבתו הגדולה מאובדן המנדט של מפלגת עם אחד, מה שמנע את כניסתו לכנסת כנציג העדה האתיופית, הצהיר אדיסו מסלה, תושב בת ים: "אני שוקל להתמודד לראשות העיר".
מסלה, שעד לפני ספירת קולות החיילים נמנה עם ארבעת חברי תנועת עם אחד שהיו אמורים להיכנס לכנסת, נאלץ להשלים עם העובדה שתנועתו זכתה רק בשלושה מנדטים וכי המנדט הרביעי הועבר לסיעת המפד"ל בהתאם להסכם העודפים בין המפלגות. כך קרה שמסלה נשאר פעם שנייה בצריפות מחוץ לכנסת, לאחר שבבחירות הקודמות לכנסת דורג מסלה במקום השלישי ברשימה והתנועה זכתה רק בשני מנדטים.
מסלה: "האכזבה היא קשה מאד, במיוחד בגלל שהיינו היחידים שסימלו את המאבק החברתי, אבל כנראה שזה המחיר של חוק הסכם העודפים המיותר והבלתי צודק הזה. האמת היא שרק לא מזמן הסבירו לי מהו החוק הזה, והתחלתי לחשוש. לצערי, התבדיתי כשחשבתי שסוף סוף נעשה צדק פוליטי, אבל כנראה שהצדק רחוק מאד, במיוחד בתחום הפוליטיקה".
על תוכניותיו לעתיד אמר מסלה כי בשלב זה הוא ימשיך לשמש כיו"ר ארגון הגג של יהדות יוצאי אתיופיה בישראל. בנוסף לכך הפתיע מסלה בהצהרתו: "אני לא שולל את האפשרות שאתמודד על ראשות עירית בת ים. בשלב זה אני בוחן את השטח ונפגשתי כבר עם כמה כוחות פוליטיים מקומיים. אם אתמודד, אעשה זאת כמובן מטעם סיעת עם אחד. השקעתי עד כה את כוחותיי בכיוון הכנסת והאמנתי שאהיה שם, אבל אחרי מה שקרה אבדוק יותר מה קורה במישור המקומי".
מסלה התייחס למצבה של בת ים: "העיר הזו מאד יפה ויש לה סיכוי להתפתח, אלא שלצערי מאז שאני כאן, כבר 22 שנה, לא מצאו מפלגות הליכוד והעבודה כאחת מנהיגות רצינית לעיר. העיר הזו מתדרדרת, אבל אני לא מתכוון לעזוב אותה. עזיבה, כמו שעשו רבים אחרים, אינה פיתרון"

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"העיר הזו מאד יפה ויש לה סיכוי להתפתח". אדיסו מלסה
צילום: צפריר אביוב
מומלצים