שתף קטע נבחר

חיזוק לאופוזיציה: ספי ריבלין

ימונה בקרוב לחבר מועצת עיריית ראשל"צ במקום חבר הכנסת הנכנס חמי דורון. ריבלין: אפעל בענייני ספורט ובני נוער

הבדרן ספי ריבלין צפוי להתמנות בקרוב לחבר מועצת עיריית ראשון לציון מטעם סיעת 'ראשון 2000'. ריבלין יחליף את חבר המועצה חמי דורון, שבימים הקרובים יושבע כחבר הכנסת ה-16.
בבחירות האחרונות למועצת עיריית ראשל"צ דורג ריבלין במקום השני בסיעת 'ראשון 2000'. ראש הסיעה דורון, שאייש במקביל את המקום ה-14 ברשימת שינוי בארצית, נבחר בבחירות האחרונות לכנסת.
הישגו של דורון לא הפתיע נוכח העובדה שחלק מהסקרים האחרונים צפו 17 מנדטים לסיעת שינוי. בשבועות האחרונים דורון אף שוחח עם ריבלין בעניין עזיבתו האפשרית את המעוצה, ועדכן אותו בענייניה הבוערים. "זה שאני ח"כ לא אומר שאני עוזב את העיר", מיהר דורון להבהיר. "אני לא יודע מי חושב או מתפלל לכך, אבל אני מציע לו מהר מאד לרדת מהרעיון. אני אמשיך לפעול מרחוק במערכת הפוליטית בראשל"צ, ואהיה בקשר רצוף עם חבריי".
מבחינת ריבלין, הפעילות הציבורית בראשל"צ אינה חדשה. בארבע השנים האחרונות הוא כיהן כחבר בוועדת הספורט העירונית מטעם סיעת 'ראשון 2000'. ריבלין הבהיר כי בדעתו לאייש בשלב זה את המקום של דורון באופוזיציה. "כבר לפני שבועיים היו לי שיחות עם חמי דורון על זה שייתכן שהוא יבחר לח"כ, ואני אכנס למועצה. הוא העביר לי כל מיני דברים חשובים, אבל אל תשכח שכל השנים האלה הייתי בוועדת הספורט – כך שאני לא מנותק. לצערי דברים שהתרענו עליהם לפני 4 שנים, כמו חוות הגז, הפכו להיות ממשיים היום".
לכל חבר מועצה יש תחום שקרוב לליבו. במה אתה מעוניין לעסוק?
"כולם יודעים שמה שקרוב ללב שלי זה הספורט והטיפול בבני הנוער. יחד עם זאת, נוכח היותי חבר ב'ראשל"צ 2000', ברור שנושא חוות הגז, וענייני התחבורה יהיו בראש מעייני".

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון
"נושא חוות הגז, וענייני התחבורה יהיו בראש מעייני". ריבלין
ארכיון
מומלצים