שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נשים: הושג הסכם לקיום הליגה עד סוף העונה
  בפגישה בה השתתפו שרת החינוך והמת"ס, לימור לבנת, וראש מינהל הספורט במשרד המת"ס, יהושע דקל, סוכם כי הקבוצות יקבלו 15 אלף ש"ח על מנת לאפשר לליגת הנשים לסיים את העונה

  ליגת הכדורגל לנשים תמשיך לפעול עד סיום העונה, כך סוכם היום (ד') בפגישה בה השתתפו שרת החינוך והמת"ס, לימור לבנת, ראש מינהל הספורט במשרד המת"ס, ד"ר יהושע דקל, ונציגי ועד הפעולה של קבוצות הנשים בכדורגל. במהלך הפגישה הועלו הצעות שונות שיביאו להמשך קיום משחקי ליגות הנשים בכדורגל.
  הפגישה היום התקיימה בהמשך לישיבה קודמת שנערכה בשבוע שעבר, בה סוכם כי תועבר מקדמה לקבוצות הנשים בכדורגל באמצעות ההתאחדות לכדורגל, על מנת לאפשר לליגת הנשים בכדורגל לסיים את משחקי העונה.
  היום סוכם כי קבוצות הנשים יקבלו סכום של 15 אלף ש"ח לקיום המשחקים עד לגמר העונה. הקבוצות התחייבו לקיים את משחקי הליגה עד לסיום הליגה הסדירה. מנכ"ל התאחדות הכדורגל, חיים צימר, יעביר לנציגי קבוצות הנשים את התשלום באופן מיידי, כנגד התחייבות הקבוצות לסיכום זה.
  השרה לבנת ציינה היא רואה חשיבות להמשך פעילות קבוצות הנשים, ובכוונתה להמשיך לפעול על מנת להבטיח את קידומן של נשים בספורט והשתלבותן בליגות ובקבוצות נבחרות.  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ערוץ 33
  השרה לימור לבנת. ליגת הנשים חוזרת
  צילום: ערוץ 33
  מומלצים