שתף קטע נבחר

טופז נחקר במשטרה בעקבות תלונת המאבטחת

הבדרן הגיע לחקירה במשטרת גלילות, בעקבות תלונתה של הצעירה. הוא נחקר במשך פחות משעה ושוחרר בערבות עצמית. "נשיקה על הפה אני נותן רק לילדים שלי", אמר כשנשאל על טענותיה של המתלוננת נגדו. פרקליטו של טופז ל"ידיעות אחרונות": התלונה קנטרנית, אין שחר לדברים

הבדרן ואיש הטלוויזיה דודו טופז נחקר בצהריים (יום ב') בתחנת המשטרה בגלילות. טופז זומן לחקירה בעקבות תלונה של מאבטחת באולפני הרצליה, הטוענת כי ביצע בה מעשים מגונים.
טופז, שהרכיב משקפי שמש כהים, הגיע לחקירה בסביבות השעה 12:00 בצהריים, ועמו מספר מלווים. הוא אמר לעיתונאים עם כניסתו: "אני לא מבין בכלל על מה כל החקירה נגדי". טופז אף נשק לכתבת "קול ישראל", יפה גליק, כדי להוכיח ש"אין עם זה שום בעיה".
הבדרן יצא מהחקירה כעבור כ-45 דקות לאחר ששוחרר בערבות עצמית וטען כי מדובר במעשה שנופח מעבר לכל פרופורציה: "האישה הזו רואה צל הרים כהרים", לדבריו. לטענת טופז, המקרה המדובר התרחש לפני כחודש. "למה היא חיכתה כל כך הרבה זמן אם זה היה לפני חודש?" שאל.
לדבריו, יצא בסיום תכניתו ושאל את הצעירה "איך היה?" היא השיבה שהתכנית היתה יפה והוא העניק לה נשיקה. טופז טוען כי הוא נוהג לנשק צופים רבים הממתינים לו בסיום תכניתו. כשנשאל האם נישק אותה על הפה, השיב: "נשיקה על הפה אני נותן רק לילדים שלי".

התלונה: מעשים מגונים

הצעירה המתלוננת, המועסקת על ידי חברת אבטחה, התלוננה במשטרה כי טופז נצמד אליה מחוץ לאולפן שבו צולמה תכניתו, נישק אותה בחוזקה בפיה והצמיד אותה אליו עד שהצליחה להרחיק אותו מעליה.
בימים האחרונים נחקרו במשטרה מספר אנשים שהיו עדים לאירוע, או להתרחשויות שהיו אחריו, וכן מנהלי חברת האבטחה שבה עובדת הצעירה.
פרקליטו של טופז, עו"ד ציון אמיר, הגיב אמש: "מרשי דוחה בשאט-נפש את התלונה שהוגשה נגדו. אין שחר לדברים. מדובר בתלונה קנטרנית, שנועדה לפגוע במעמדו הרם של מרשי. מרשי סומך על חקירת המשטרה, ואין לו ספק שהיא תחשוף את מניעיה הפסולים של המתלוננת".
המשטרה וחברת האבטחה סירבו להתייחס לנושא. תלונתה של המאבטחת הפכה ל"שיחת היום" באולפני הרצליה.
אין זו ההסתבכות הראשונה של טופז: בדצמבר האחרון הוא אירח את כוכבת הטלנובלות הארגנטינאית נטליה אוריירו בתכניתו "הראשון בבידור" בערוץ 2, חיבק אותה ללא הרף ואף נשך את זרועה. צופים בטלוויזיה התלוננו והגדירו את התנהגותו "הטרדה מינית בשידור חי". טופז טען אז כי הדבר נעשה בהסכמתה של האורחת, וכי "אני נושך כשאני אוהב".

"נגיש תביעה נגד המתלוננת"

בימים הקרובים יזומן שוב דודו טופז לתחנת משטרת גלילות, זאת לצורך עימות עם המתלוננת נגדו. פרקליטו, ציון אמיר, אמר היום כי הוא מתעתד להגיש נגד המתלוננת תביעה נזיקית. "הוגשה תלונה במשטרה על מעשים מגונים. אנחנו מכחישים לחלוטין שמדובר במעשים מגונים. הדברים חייבים להיבדק. לא כל נשיקה הופכת להיות מעשה פלילי. הנסיבות היו כאלה שאין בהן שום מעשה פלילי ונעשה בפרהסיה, וכולם מסביב ראו את זה, ואי אפשר לומר שמדובר במעשה מיני".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
טופז מגיע לחקירה
מתייצב אצל היומנאי
טופז ואוריירו. הפעם הקודמת
מומלצים