שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חתולה פראית
  ויוה

  (פרקים 252-251)

   

  לואיס מריו מגיע לשדה כדי להיפרד מהעובדים. רוסאורה מגיעה לשם עם משאית האוכל ועם הבגדים הישנים ומונעת ממנו לנסוע. הם מודיעים למשפחה

  שהם חזרו להיות יחד. גם סילבנו וג'קלין חוגגים את אהבתם. גבריאל חוזר מניו יורק ומציע למינרווה להתחתן בקרוב. סוניה מזמינה את אמה לארוחה במסעדת פאר, מתנצלת על כל הרע שגרמה לה ומספרת שלאוברדו חוזר לגור איתן.

   

  לארי מתוודה בפני פנצ'יטה על אהבתו כלפיה והם מחליטים להתחתן. סילבנו מודיע לכולם שגם הוא וג'קלין מתחתנים. גבריאל, מינרווה, גיז'רמו ולואיסנה מחליטים להתחתן בחתונה כפולה. לאוברדו חוזר לגור עם סוניה ופידליה. קרינה מבריאה לחלוטין. היא ורודריגו מחליטים להתחתן. חימנה שוב בהריון מאיוון. קלאודיה ופדריקו מכריזים על אהבתם. לואיס מריו ורוסאורה נישאים וחיים באושר ועושר עם ילדתם. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים:

   

  (פרקים 250-246)

   

  אווה ממשיכה להחזיק ברוסאורה. אסטרז'ה מסרבת לסלוח לפטריסיו. אימנול מבטיח לאדריאנה שיום אחד הוא יחפש אותה, והיא נוסעת ללוס אנג'לס. אווה עומדת להרוג את רוסאורה, אך נספית בתאונה מוזרה. רוסאורה ולואיס מריו שבים הביתה לראות את בתם ולעדכן את כולם במצב.

   

  קרינה משתחררת מבית החולים. איוון חוזר לחימנה אחרי הפרידה מאדריאנה ועזיבתה. לואיס מריו מחליט לצאת לנסיעה ארוכה עם חימנה ולהתרחק מהאחוזה ומרוסאורה. זו מצידה דבקה בכוונתה להתחתן עם סילבנו. קמליה עומדת להינשא למולטי מיליונר מבוקש במדריד.

   

  חימנה ואיוון מתפייסים, והיא מבטלת את נסיעתה עם לואיס מריו. רוסאורה מתכוונת לסכל את מזימותיה של קמליה להינשא בספר. מריה חוליה רוצה להתקרב למאיריטה. פטריסיו מחלים ומבקש סליחה מאלוהים.

   

  פטריסיו מאבד את ההכרה עקב קריש דם במוח. רוסאורה חושפת בפני אנדרס את כל עברה של קמליה ומסבירה לו מדוע אינו יכול להתחתן איתה. גיז'רמו ולואיסנה הופכים רשמית לזוג. סילבנו מודה בפני ג'קלין שאינו בטוח אם הוא אכן אוהב את רוסאורה.

   

  אסטרז'ה סולחת לפטריסיו. קלאודיה ופקד למאס מתחילים להתקרב. רוסאורה מסבירה למאיריטה ולאוברדו שעליהם לחזור לאמהות שלהם. לארי מודה בפני רוסאורה שהוא מאוהב בפנצ'יטה. לואיס מריו מקדים את הנסיעה שלו. סילבנו מגיע למסקנה שהוא אוהב את ג'קלין. הוא מחליט לבטל את אירוסיו עם רוסאורה ומשכנע אותה שעליה למנוע מלואיס מריו לעזוב.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "חתולה פראית"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: פנאי פלוס
  מרלן פאבלה ומריו סימרו, חתולה פראית
  צילום: פנאי פלוס
  7 לילות
  מומלצים