שתף קטע נבחר

WNBA: סקרמנטו סגרה חשבון עם יוטה

המונרקס גברו על הסטארז, לאחר שהפסידו להן במשחק הקודם. פורטלנד קלעה 39 נקודות בהפסד ליוסטון

סקרמנטו מונארקס השיגה את נצחונה הגבוה ביותר העונה, כשגברה בסקרמנטו על יוטה סטארז 62:85.
רות'י בולטון הולפילד קלעה 15 מ- 19 הנקודות שלה במחצית השניה, והובילה את קלעיות סקרמנטו. טאנג'לה סמית' קלעה 14 וקדרה הולנד-קורן הוסיפה 13. בכך קבעה סקרמנטו שיא מועדון של שישה נצחונות ביתיים רצופים.
"חיכיתי למשחק נגדן", אמרה הוליפילד אחרי הנצחון. "במשחק הקודם היינו צריכות לנצח. אמרתי לכתבים לפני המשחק שאנחנו הולכות לנצח, ושיכתבו שאני אמרתי את זה. חיכיתי למשחק נגד יוטה, זה לקח קצת זמן ומאמץ, אבל בסוף ניצחנו".
נטלי וויליאמס קלעה 19 נקודות ליוטה. סקרמנטו במקום השלישי בבית המערב, עם מאזן 10-5, ויוטה במקום החמישי ומאזן 8-8.
במשחק נוסף ניצחה אורלנדו מירקל במיאמי את הסול, 66:63. טאג' מק-ויליאמס קלעה 16נקודות, ואדריאן ג'ונסון הוסיפה 14 לאורלנדו, 4 מהן בדקה וחצי האחרונות של המשחק. קתרינה קולטון קלעה 14 נקודות למיאמי. היה זה הפסד הבית השלישי ברציפות של הסול, והפסד שישי משמונה משחקים. אורלנדו מחלקת את המקום הראשון בבית המזרחי, עם דטרויט.

מחצית שנייה מצוינת של ברנדי ריד, (15 נקודות מתוך 25 בכל המשחק), הובילה את פיניקס מרקורי לנצחון חוץ על וושינגטון מיסטיקס 66-57. פיניקס ניצבת עתה במקום הרביעי בבית המערב, עם מאזן 9-5. וושינגטון, שהפסידה 4 משחקים רצופים בבית, וארבע מחמשת המשחקים האחרונים, נמצאת במקום החמישי בבית המזרח, עם מאזן 7-6.
שיא מועדון של 30 נקודות, כולל ליי-אפ שנייה וחצי מסיום המשחק העניק לניו יורק נצחון על אינדיאנה פיבר 72-70. היה זה גם היתרון הראשון של הליברטי במשחק. ויקי ג'ונסון, שחקנית רמת-השרון לשעבר והקלעית מספר 2 בניו-יורק השנה, לא שיחקה משום שביקרה את אמה החולה בלואיזיאנה. קארה וולטרס קלעה 16 נקודות, וריטה ויליאמס הוסיפה 14 לאינדיאנה, הממוקמת במקום השביעי בבית המזרח, עם מאזן 3-10. ניו יורק רביעית, עם מאזן 7-7.
יוסטון קומטס הביסה את פורטלנד פייר 79-39. היה זה ההפרש השני בגובהו בהיסטוריה של ה"קומטס". 39 הנקודות שקלעה פורטלנד היו מספר הנקודות הנמוך ביותר למשחק בליגה. ג'נט אקיין קלעה שיא עונה של 18 נקודות, סינתיה קופר וטינה תומפסון הוסיפו 16 נקודות ליוסטון. היה זה הנצחון החמישי ברציפות של הקומטס.
31 נקודות שקלעו הרוקיות, בטי לנוקס וגרייס דליי, הובילו את מינסוטה ליינקס לנצחון 65-53 על סיאטל סטורם. המובילה בטבלת מלכת הסלים, קת'י סמית', הוסיפה 19 נקודות למינסוטה. הליינקס במקום החמישי בבית המערב, עם מאזן 9-5, וסיאטל שמינית ואחרונה, עם שני נצחונות לעומת 11 הפסדים.

לפנייה לכתב/ת
מומלצים