שתף קטע נבחר

שרון יעדכן את מצנע, פרס ובן אליעזר

בעבודה אומרים: אנחנו לא מצפים ששרון יפתיע אותנו עם הצעה פוליטית. ראש הממשלה אמור לעדכן את יו"ר האופוזיציה מידי חודש

ראש הממשלה, אריאל שרון, ייפגש מחר (יום א') בצהריים עם יו"ר מפלגת העבודה ויו"ר האופוזיציה, ח"כ עמרם מצנע. יו"ר העבודה ייקח עימו לפגישה גם את חברי הכנסת בנימין בן אליעזר ושמעון פרס.
ראש הממשלה הזמין את מצנע ביום חמישי שעבר לפגישה עידכון שגרתית בנושא המלחמה בעיראק. מדובר בפגישת העידכון הראשונה שמקיימים השניים מאז הקמת הממשלה. על פי החוק, אמור ראש הממשלה לעדכן מדי חודש את יו"ר האופוזיציה בעניינים שונים, בהם עניינים מדיניים, ענייני כלכלה ונושאי ביטחון.
בסביבתו של מצנע אומרים כי העובדה שיו"ר העבודה לוקח עימו את פרס ואת בן אליעזר לפגישה עם שרון, אינה מרמזת על שום כוונה פוליטית. "איננו מצפים שראש הממשלה יפתיע עם הצעה פוליטית כלשהי", אומר יועץ התקשורת של מצנע, און לוי. "מדובר בישיבת עדכון, שנקבעה על פי הנוהג המקובל שבה, ואלה כל הציפיות שלנו מהפגישה".
לוי הוסיף כי "אין שום סיבה שתעלה הצעה כלשהי מצד ראש הממשלה. שרון בחר בדרך שלו, ולא בדרכה של מפלגת העבודה". יצויין כי בשבוע שעבר מתח מזכ"ל העבודה, ח"כ אופיר פינס, ביקורת נוקבת על שרון וקרא לו לקבוע בהקדם פגישה עם עמרם מצנע. זמן קצר לאחר מכן, אכן פנתה לשכת שרון אל לשכתו של מצנע, והפגישה נקבעה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אתר הכנסת
מצנע. יביא את פרס ופואד
צילום: אתר הכנסת
מומלצים