שתף קטע נבחר

נדחה הדיון בהסרת חסינותה של בלומנטל

ועדת הכנסת דחתה את הדיון, שיתקיים ביום רביעי בנוכחות היועץ המשפטי לממשלה. בלומנטל תצטרך להחליט אם להסכים להסרה

הדיון על הסרת חסינותה של ח"כ נעמי בלומנטל נדחה ליום רביעי הקרוב, כך הוחלט היום (ב'): בדיון ישתתף גם היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, שיציג בפני החברים את חומר הראיות.
על בלומנטל להחליט האם תסכים להסרת החסינות ולהתחלה של הליך פלילי - או שתתנגד לכך. מקורביה של נעמי בלומנטל אמרו אתמול שהיא מאמינה בחפותה ותודיע ליו"ר הכנסת, רובי ריבלין, האם בכוונתה להסכים להסרת חסינותה, קודם שתודיע על כך בציבור.
ביום רביעי צפויה הכנסת לצאת לפגרה עד ל-12 במאי וגורמים במערכת הפוליטית מעריכים שמאחר שאנשי הליכוד שולטים בוועדה, יש סיכוי שהדיון יידחה פעם נוספת.
היועץ רובינשטיין ביקש להסיר את חסינותה של בלומנטל כדי להעמידה לדין בחשד שנתנה שוחד במסגרת הפריימריס בליכוד לקראת הבחירות לכנסת. בחומר החקירה נגדה נמצאו ראיות לכאורה לכך שהיא מימנה את אירוחם של מספר חברי מרכז הליכוד במלון "סיטי טאואר", והעניקה לחברי מרכז מתנות וטובות הנאה בהזדמנויות אחרות, זאת בתמורה לתמיכתם בה בבחירות הפנימיות במפלגה. בלומנטל דורגה שביעית בבחירות ותשיעית ברשימה. לדברי החוקרים הראיות לכאורה לעבירות מצידה של בלומנטל גובשו על אף העובדה שלא שיתפה עימם פעולה בחקירתה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
ח"כ בלומנטל. ביום רביעי
צילום: שאול גולן
מומלצים