שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  אף מילה על עיראק

  הרמזור האדום, מכות בחדר השינה, חשבונית על גניבה ומת שחזר לחיים (אבל זה לא עזר לו)  חגיגה בסנוקר

  הניחו בבקשה שאתם גבר בשיא אונו, לו מלאו 38 אביבים. עכשיו הניחו, במטותא מכם, כי יש לכם חברה "קבועה", בת 51. ההנחה הבסיסית תהיה שהיא תעריך לנצח את הימצאותה לצדו של גבר צעיר ונחשק, לא? מסתבר שלא.
  גבר שוודי, העונה על כל התיאור שלעיל, חזר לביתו לאחר יום עבודה מפרך, ומצא את חברתו במיטה עירומה, אבל לא לבד. איתה הצטופפו על אותה מיטה ממש שלושה גברים זרים.
  התעצבן החבר החביב, שלף סכין ודקר את אחד הגברים. השניים הנוספים חברו אל האישה, בניסיונות נואשים לקרוא למשטרה, שלבסוף הגיעה וחילצה אותם מזעמו של החבר הנבגד.
  ניסיונות לקבל את תגובת מי מהמעורבים במקרה עלו בתוהו, וזאת מכיוון שיום לאחר המקרה היו כולם תחת השפעת אלכוהול.

  חובה לחגור גם מאחור

  רצי המרתון בוושינגטון הבירה הופתעו לגלות, בעיצומה של התחרות, שינויים "קלים" במסלול הריצה.
  המסלול המקורי של התחרות שונה עקב בעיות בטיחותיות, כך שהרצים נאלצו לרוץ במסלול מקביל, הצמוד כמעט לגמרי למסלול המקורי. אבל ההפתעה הגדולה ביותר הייתה טמונה בסידורי המנוחה של הרצים, שנאלצו לעצור מידי עשר דקות ולחכות שיתחלף הרמזור.

  רומני עדלאידע

  גנב מרומניה הצליח להשתחל לאחד מהפאבים היוקרתיים ביותר במדינה דרך המרזב. הוא נכנס לעליית הגג של הפאב והחל למלא את אמתחתו בכל טוב המקום, קרי, כסף, תכשיטים ובעיקר הרבה אלכוהול.
  למעשה, האלכוהול שאסף הגנב היה כל כך מוצלח, שהוא תכף ומייד החל לשתות ממנו. ואז הוא שתה עוד קצת. ועוד קצת. ועוד. עד שבסוף הוא נרדם שיכור.
  בעל הפאב המופתע גילה את הגנב הישן בעליית הגג, קרא למשטרה ושלח אותו לדרכו, לא לפני שהגיש לו חשבונית על סך במשקאות שהספיק לגמוע – בסך 360 שקל.

  פרנהיים

  פנסיונר צ'יליאני נותר מחוסר בית, לאחר שאשתו ניצלה נסיעת עסקים בה שהה, על מנת להכריז עליו כעל מת ולמכור את ביתם המשותף.
  האיש המסכן אומנם הצליח להוכיח לרשויות שהוא חי וקיים, אולם אפילו שופטי בית המשפט הקרוב לא הצליחו להחזיר את הגלגל לאחור ולבטל את מכירת הבית.

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: איי פי
  רגע לפני הרמזור
  צילום: איי פי
  נכנס יין, יותר מדי יין
  מומלצים