שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  שוב: מכוניתו של ח"כ א-סנע נתפסה על מהירות מופרזת
  בפעם השנייה בתוך חצי שנה עוצרת משטרת התנועה את מכונית חבר הכנסת על עבירת מהירות. המשטרה: הרכב נסע 50 קמ"ש מעל למותר. ח"כ א-סנע, שישב ליד הנהג, טען כי הוא רדף אחר מסוקים שריססו את יבולי הבדואים. בנוסף, טען כי מד המהירות אינו מדוייק

  שוטרי משטרת התנועה עצרו אתמול (ד') את מכוניתו של ח"כ טאלב א-סנע, מ"הרשימה הערבית המאוחדת". זאת לאחר שצג מכשיר המדידה של שוטרי משטרת התנועה הארצית דיווח כי מכונית ה"מיצובישי גאלאנט" של חבר הכנסת נוסעת במהירות 140 קמ"ש בכביש פלוגות - בית קמא, כביש בו עומדת המהירות המותרת על 90 קמ"ש בלבד.
  רק לפני כחצי שנה לכדו שוטרי תנועה את ח"כ א-סנע נוהג במהירות של 153 קמ"ש - 63 קמ"ש מעל המהירות המותרת.
  רישיונו של הנהג, לצידו ישב חבר הכנסת, נפסל לאלתר לתקופה של 35 יום, במקביל להזמנתו לדין. נראה עם זאת, כי חבר הכנסת אינו מסכים עם ממצאי המשטרה. לטענתו, מדידת המהירות במכשיר אינה קבילה.
  ח"כ א-סנע מסר ל-ynet בתגובה, כי "הבוקר מספר מטוסי ריסוס של מנהל מקרקעי ישראל ריססו יבול חקלאי של בדואים, וזאת ללא התרעה מוקדמת, אז נסעתי בצומת בית קמא בכביש באר שבע - תל אביב כדי לטפל בעניין.
  א-סנע טען כי "לא שמתי לב לעוזרי שנהג ברכב, ופתאום ראינו שוטר שעצר אותנו. מדובר ברכב של הכנסת. ומבדיקה שלי עם קצין המשטרה התברר שמד המהירות של ניידת המשטרה לא מדוייק.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מד המהירות לא מדוייק?
  צילום: אתר הכנסת
  א-סנע. "לא שמתי לב לנהג"
  צילום: אתר הכנסת
  מומלצים