שתף קטע נבחר

גורמים בעבודה: "פעילי מצנע מנסים לגבש מחנה"

יו"ר מפלגת העבודה שהתפטר, עמרם מצנע, קיים סבב שיחות עם מאות פעילים. גורמים במפלגה: "מצנע לא רוצה להישאר מאחור, הוא מתחיל כבר היום לפעול כדי שלא ישכחו אותו"

עמרם מצנע, היושב ראש הפורש של מפלגת העבודה, לא מבזבז אף רגע. שעות ספורות לאחר הודעת הפרישה הדרמטית שלו, החל היום (ב') מצנע לנהל שיחות עם מאות פעילים ותומכים שהיו לצידו מאז החליט להצטרף למירוץ לראשות מפלגת העבודה לפני כתשעה חודשים.
מצנע הסביר לתומכיו מהן הסיבות שהובילו לפרישתו מראשות המפלגה, והבטיח להם כי הוא לא מתכוון לעזוב את מפלגת העבודה או את הפעילות בשורותיה. הפעילים העלו אפשרות לקיים כנס תמיכה רחב היקף במצנע, בו יוכל להודות לתומכיו על הסיוע שהעניקו לו. בסביבתו של מצנע אמרו, כי מדובר ב"שיחות נימוס שגרתיות, שנועדו להודות לפעילים".
יועץ התקשורת של מצנע, און לוי, אמר בתגובה כי "מצנע מחוייב להרבה מאוד אנשים, והוא היה צריך להסביר להם שהוא לא הולך לשום מקום, שהוא לא עוזב אותם ואת המפלגה ושהוא ממשיך הלאה".
אלא שבמפלגת העבודה היו מי שפירשו את שיחות הטלפון של מצנע לתומכיו כ"ניסיון לגבש מחנה". "מצנע לא רוצה כנראה להישאר מאחור", אמרו גורמים במפלגה. "לכן הוא מתחיל כבר היום לפעול כדי שלא ישכחו אותו".
בתוך כך, קיים היום מזכ"ל העבודה, אופיר פינס, סבב שיחות עם בכירי העבודה. הבכירים דנו בסמכויות היו"ר הזמני שייבחר.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
מצנע. מתחיל את המירוץ מחדש?
צילום: איי פי
צילום: אתר הכנסת
פינס. התחיל בסבב פגישות
צילום: אתר הכנסת
מומלצים