שתף קטע נבחר

מועצת יש"ע מתכננת: קמפיין "מדלת לדלת"

במועצת יש"ע מתכננים "צעדי חירום" בעקבות אישור מפת הדרכים. השלב הראשון: הפגנת בכיכר ציון בי-ם, בהשתתפות פוליטיקאים מהימין. השלב השני: מתנחלים יתדפקו על דלתות ויחלקו חומר הסברה

בתגובה להחלטת הממשלה לאמץ את מפת הדרכים מתכננים במועצת יש"ע "הפגנת ענק" בשבוע הבא בכיכר ציון בירושלים, תחת הכותרת "אוסלו מוכיח כי אסור לתת לטרור מדינה".
ההחלטה לקיים את ההפגנה התקבלה בישיבת חירום שקיימו אתמול (יום א') ראשי המועצה נוכח ההתפתחויות בזירה המדינית והפוליטית. במועצה מתכננים להביא להפגנה שרים וחברי כנסת מהליכוד, המפד"ל והאיחוד הלאומי, שהתנגדו היום לאישור מפת הדרכים, על מנת לחזק את מה שהם מכנים "הקיר הפוליטי" נגד ראש הממשלה אריאל שרון.

קמפיין "מדלת לדלת"

במועצת יש"ע מתכננים גם קמפיין גדול נגד מפת הדרכים, שיכלול חיזוק של הלובי הימני בכנסת, הגברת הסיורים של ח"כים וחברי מרכז הליכוד בשטחים ועבודת שטח נרחבת.
במועצה אמרו שיוציאו את תושבי ההתנחלויות לערים בתחומי הקו הירוק בניסיון להעביר את המסר שלהם "מדלת לדלת".
גורם ביש"ע הסביר: "הכוונה לקחת לדוגמא את היישוב עפרה, שיהיה אחראי על ירושלים. הם יעברו מדלת לדלת ויביאו למשפחות מצגות, קלטות וידאו ותקליטורים עם הסברים מדוע תכנית מפת הדרכים היא רעה למדינת ישראל".

"מספר תושבי ההתנחלויות רק יגדל"

במועצת יש"ע טוענים שלמרות התמיכה שהביעו אתמול שרים בליכוד, ובראשם ראש הממשלה, במפת הדרכים, מספר התושבים בהתנחלויות רק יילך ויגדל, במיוחד ביישובים שקמו על רקע אידאולוגי.
גורמים במועצה הסבירו שכאשר תוכנית אוסלו יצאה לפועל, מספר התושבים בהתנחלות עמד על כמאה אלף נפש, ומייד לאחר מכן הייתה עלייה חדה במספרם, והיום הוא עומד על כ-250 אלף איש.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
הפגנה נגד מפת הדרכים. אסור לתת לטרור מדינה
צילום: איי פי
יו"ר מועצת יש"ע בנצי ליברמן
מומלצים