שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  המשטרה מצאה קוקאין בביתה של זמרת ידועה

  כמות קטנה של הסם נתפסה בעקבות מידע מודיעני שהגיע לידי השוטרים. עורך דינה של הזמרת המפורסמת טוען: "ייתכן שמישהו 'שתל' את הסם בביתה"

  זמרת מוכרת, תושבת אזור המרכז, נעצרה אתמול (ד') לפנות בוקר לאחר שהמשטרה מצאה בביתה כמות קטנה של סם מסוג קוקאין. הזמרת נחקרה במשטרה ושוחררה בערבות.
  אתמול בשעה ארבע לפנות בוקר פשט כוח משטרה על ביתה של הזמרת הידועה בעקבות מידע מודיעני שהתקבל במשטרה. במהלך החיפושים בבית נמצאה כמות לא גדולה של קוקאין, הנחשב לסם מסוכן, והזמרת נעצרה לחקירה.
  עורך דינה של הזמרת, ד"ר שמואל סעדיה, הגיש אתמול בקשה להטיל צו איסור פרסום על פרטיה של הזמרת ושל בני משפחתה. בבקשה נטען כי מאחר שהזמרת הנה אישיות מפורסמת ומאחר שלציבור אין אינטרס בפרסום פרטיה ופרטי החקירה – יש לאסור את פרסום הפרטים הללו העלולים לפגוע בה ובמשפחתה. עוד נטען כי זכותם של הזמרת ושל משפחתה לפרטיות גוברת על זכות הציבור לדעת. שופט בית משפט השלום בת"א, יחזקאל הראל, קיבל את הבקשה.
  עו"ד סעדיה טוען כי הקוקאין שנמצא בדירתה של הזמרת אינו שייך לה, והיא אף לא ידעה שהסם נמצא בביתה. לדבריו, המשטרה לא מצאה טביעות אצבעות על הסם, וייתכן שמישהו "שתל" את הסם בביתה. בעקבות הפרטים שמסרה הזמרת בחקירתה, עצרה המשטרה אתמול חשוד נוסף, ששוחרר בתום חקירתו בתנאים מגבילים. המשטרה שיחררה אתמול בערבות גם את הזמרת, לאחר שהסתיימה חקירתה הראשונית.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים