שתף קטע נבחר

ההסתדרות מקיימת אסיפות מחאה

לפי שעה לא דווח על שיבושים בפעילות בנתב"ג, ברכבת, בנמלי הים, במשרדי הממשלה והרשויות המקומיות וכן במפעלים פרטיים גדולים, שם מתקיימים בשעה זו אסיפות עובדים במחאה על הפגיעה בפנסיה על סירובה של הנהלת מפעל "חיפה כימיקלים" לאפשר לעובדים להתארגן ולבחור ועד

ההסתדרות מקיימת משעה 10:00 הבוקר למשך שעתיים אסיפות עובדים במחאה על הפגיעה בתנאי הפנסיה של העובדים ועל סירובה של הנהלת מפעל "חיפה כימיקלים" לאפשר לעובדים להתארגן ולבחור ועד שייצג אותם.
האסיפות מתקיימות בנתב"ג, ברכבת, בנמלי הים, במשרדי הממשלה והרשויות המקומיות וכן במפעלים פרטיים גדולים. לפי שעה לא דווח על שיבושים משמעותיים.
במקביל, מקיימת בשעה זו הנהגת ההסתדרות ישיבה מיוחדת בכניסה למפעל "חיפה כימיקלים דרום" שליד דימונה, כדי להביע את תמיכתה בעובדים השובתים במפעל ואת מחאתה על השימוש שעשתה ההנהלה במאבטחים שפינו בכוח את העובדים השובתים מחצר המפעל.

מהיום - קו מידע בנושא הפנסיה

ההסתדרות הבהירה כי על אף שהתוכנית הכלכלית של האוצר עברה בכנסת כחוק, אין בכוונתה להניח לנושא ופעולות המחאה וההסברה יימשכו. מחר אחר הצהרים יתכנס מטה המאבק כדי להחליט על המשך צעדי המחאה.
היום מפעילה ההסתדרות קו מידע לציבור בנושא הפגיעה בעמיתי קרנות הפנסיה. הקו יפעל בין השעות 8 בבוקר ל-4 אחר הצהרים ויאוייש בידי מומחים לנושא הפנסיה. מספרו של קו המידע הוא - 331-700-700-1.
בסוף השבוע החליטה ההסתדרות להמשיך במאבקה נגד מה שהיא מכנה "פגיעה בקרנות הפנסיה". יו"ר ההסתדרות, עמיר פרץ, אמר כי המאבק יהיה ציבורי, ארגוני ומשפטי. בהסתדרות הבהירו כי אין כוונה לקיים שביתה כללית במשק, כדי לא לפגוע בכלל הציבור.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ההפגנה בי-ם בשבוע שעבר
צילום: גלי תיבון
מומלצים