שתף קטע נבחר

נער ללא רישיון לקח את מכוניתה של אמו - וגרם לתאונה

בן 17, ללא רישיון נהיגה, רצה לבלות עם חבריו ולקח את המכונית של אמו ללא רשות. בעת שנסעו אחריו שוטרים, התנגש במכונית מרצדס, גרם לפציעתם של ארבעה בני אדם ולנזק של 100 אלף שקלים

נסיעה מסוכנת: נער בן 17, חסר רישיון נהיגה, שלקח את מכוניתה של אמו ללא רשות, גרם לתאונה לאחר שהתנגש במכונית. בתאונה נפצעו ארבעה בני אדם, אחד קל עד בינוני והשאר באורח קל.
שוטרי הסיור של משטרת זבולון הבחינו לפנות בוקר (יום א') במכונית מיצובישי הנוסעת במהירות בכבישי הקריות. השוטרים החלו לנסוע אחריה, כאשר לפתע התנגשה המכונית ברכב מרצדס מהודר שנסע בכביש.
כשיצא הנהג מהרכב הפוגע נדהמו השוטרים לגלות כי מדובר בנער בן 17, ללא רישיון נהיגה. הנער נטל את מכונית אמו ללא רשות, ולקח עימו "לטיול" שני חברים, שנפצעו, אחד קל והשני קל עד בינוני.
שני נוסעי מכונית המרצדס נפצעו קל. אחרי פינוי הפצועים התברר כי למרצדס נגרם נזק של 100 אלף שקלים.
הנער עוכב לחקירה במשטרת זבולון, שם סיפר לחוקרים כי היה בדרכו לבילוי עם חבריו, ולכן לקח את הרכב ללא רשות מאמו. הוא הביע חרטה על מעשיו, והבטיח שלא יחזור על מעשיו.
רב-פקד יהודה ממן, דובר מרחב חוף במשטרה, קורא לצעירים ללא רישיון נהיגה לא להתפתות ולנהוג. "מלבד הנזק הכספי שעלול להיגרם, קיימת סכנה ממשית לחייהם".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נוסעי המרצדס נפצעו קל (צילום ארכיון)
מומלצים